Originál Rubikova veža
Legenda sa vracia a Rubikova kocka je opäť v móde. Ide o hlavolam, kde sa snažíte otáčať riadkami a stĺpcami kocky tak, aby ste vytvorili jednofarebné steny. Na prvé počutie možno jednoduché, no možností ako kocku otočiť je niekoľko miliónov, ale riešenie je len jedno. Podarí sa vám vyriešiť tento obľúbený hlavolam? Ponúkame vám profesionálnu, súťažnú a rýchlu verziu obľúbenej kocky. Originál je len jeden, ale typov má viacero, teraz máme pre vás jednu kuriozitu. Rubikova veža, tiež nazývaná Rubikova kocka 2x2x4. Predstavte si dve kocky 2x2 spojené do jednej veže, presne tak vyzerá tento kúsok. Prináša nové možnosti, ktoré určite ocenia skúsenejší, ale aj menej skúsení milovníci Rubikovej kocky.  Doskladnenie očakávame v máji 2017.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
14,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Legenda sa vracia a Rubikova kocka je opäť v móde. Ide o hlavolam, kde sa snažíte otáčať riadkami a stĺpcami kocky tak, aby ste vytvorili jednofarebné steny. Na prvé počutie možno jednoduché, no možností ako kocku otočiť je niekoľko miliónov, ale riešenie je len jedno. Podarí sa vám vyriešiť tento obľúbený hlavolam?

Ponúkame vám profesionálnu, súťažnú a rýchlu verziu obľúbenej kocky.

Originál je len jeden, ale typov má viacero, teraz máme pre vás jednu kuriozitu. Rubikova veža, tiež nazývaná Rubikova kocka 2x2x4. Predstavte si dve kocky 2x2 spojené do jednej veže, presne tak vyzerá tento kúsok. Prináša nové možnosti, ktoré určite ocenia skúsenejší, ale aj menej skúsení milovníci Rubikovej kocky.

 Doskladnenie očakávame v máji 2017.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ernő Rubik
Rok vydania:
1974
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje