Osadníci z Katanu - Zámořské objevy
Naložte lode, napnite plachty a vydajte sa na more. Objavte zámorské kraje, ktoré oplývajú bohatstvom a obchodujú so vzácnym korením. Pirátska loď na pravoboku! Poradíte si s nebezpečnými pirátmi? Nové krajiny  prinášajú aj nové obchodné možnosti. Zbohatnite na obchode s korením!  Prežite tri veľké misie plné dobrodružstva. Vďaka veľkému množstvu herných dielov a komponentov budú Osadníci ešte pestrejší a zábavnejší. Ste pripravení na veľké objavy? Napínavá plavba práve začína! Toto rozšírenie sa nedá hrať samostatne! Ku hre potrebujete základnú hru Osadníci z Katanu, ktorá obsahuje plastové figúrky. So základnými Osadníkmi s drevenými figúrkami toto rozšírenie bohužiaľ nie je kompatibilné.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
29,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Naložte lode, napnite plachty a vydajte sa na more. Objavte zámorské kraje, ktoré oplývajú bohatstvom a obchodujú so vzácnym korením. Pirátska loď na pravoboku! Poradíte si s nebezpečnými pirátmi? Nové krajiny  prinášajú aj nové obchodné možnosti. Zbohatnite na obchode s korením! 

Prežite tri veľké misie plné dobrodružstva. Vďaka veľkému množstvu herných dielov a komponentov budú Osadníci ešte pestrejší a zábavnejší.

Ste pripravení na veľké objavy? Napínavá plavba práve začína!

Toto rozšírenie sa nedá hrať samostatne! Ku hre potrebujete základnú hru Osadníci z Katanu, ktorá obsahuje plastové figúrky. So základnými Osadníkmi s drevenými figúrkami toto rozšírenie bohužiaľ nie je kompatibilné.

Obsah hry:
  • 118 plastových figúrok
  • 76 žetónov mincí
  • 15 dielov rámu
  • 30 dielov krajiny
  • pravidlá v českom aj slovenskom jazyku
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Klaus Teuber
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje