Ovčí orchestr a ukradená nota
Ovčí orchestr a ukradená nota je zábavná kooperatívna detektívka pre 2-4 hráčov, v ktorej sa spoločne pokúšate vyšetriť lúpež. V údolí sa konal prestížny festival a v priebehu záverečného koncertu jeden z vlkov, člen poroty, ukradol hlavnú cenu – striebornú notu! Musíte si premyslieť, ktoré vlky a ovce sú nevinné. V tom vám pomôže vypočúvanie ovečiek z orchestra, vďaka čomu môžete odhaliť spolupáchateľov skôr, než všetci vlci opustia údolie! Na to, aby ste na výsluch ovečku dostali, musíte jej ponúknuť vhodnú zeleninu. Na výsluch môžete pozvať aj viac oviec, čo vám môže priniesť viac dôležitých odpovedí. Zároveň však zvyšujete riziko, že sa vám ich všetky nepodarí nakŕmiť a nedozviete sa nič. Vďaka výsluchom získate informácie o tom, koho ovečky na koncerte videli a ako bol podozrivý vlk oblečený. Nebude to však také jednoduché. Pozor! Niektoré ovce sú spolupáchateľky a pokúšajú sa vás zviesť zo správnej stopy. Odhalíte spolupáchateľov a nakoniec samotného zlodeja?
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
25,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ovčí orchestr a ukradená nota je zábavná kooperatívna detektívka pre 2-4 hráčov, v ktorej sa spoločne pokúšate vyšetriť lúpež. V údolí sa konal prestížny festival a v priebehu záverečného koncertu jeden z vlkov, člen poroty, ukradol hlavnú cenu – striebornú notu!

Musíte si premyslieť, ktoré vlky a ovce sú nevinné. V tom vám pomôže vypočúvanie ovečiek z orchestra, vďaka čomu môžete odhaliť spolupáchateľov skôr, než všetci vlci opustia údolie! Na to, aby ste na výsluch ovečku dostali, musíte jej ponúknuť vhodnú zeleninu. Na výsluch môžete pozvať aj viac oviec, čo vám môže priniesť viac dôležitých odpovedí. Zároveň však zvyšujete riziko, že sa vám ich všetky nepodarí nakŕmiť a nedozviete sa nič.

Vďaka výsluchom získate informácie o tom, koho ovečky na koncerte videli a ako bol podozrivý vlk oblečený. Nebude to však také jednoduché. Pozor! Niektoré ovce sú spolupáchateľky a pokúšajú sa vás zviesť zo správnej stopy. Odhalíte spolupáchateľov a nakoniec samotného zlodeja?

Obsah hry:

16 kariet s ovcami
16 karet s vlkmi
40 karty s prípadmi
32 žetónov hudobných nástrojov
36 žetónov zeleniny
vrecúško na žetóny
detektor pravdy
herný plán
figúrka vlka
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alexander Peshkov, Ekaterina Pluzhnikova
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje