Pandemic (EN verzia)
Nová revidovaná anglická verzia skvelej kooperatívnej hry Pandemic. Svetom sa nepríjemne rýchlo šíria štyri choroby - SARS, Cholera, Antrax a Týfus. Šírenie sa mení v epidémiu. Prepuká pandémia. Iba tím niekoľkých špičkových odborníkov môže zachrániť planétu. Hra Pandemic predstavuje neotrelý herný mechanizmus, keď hráči v koži odborníkov musia spolupracovať, aby porazili hru samotnú. Či už sa stanete výskumníkom, vedcom, operačným expertom, medikom alebo dispečérom, úloha ostáva. Musíte využiť svoje špeciálne vlastnosti v prospech tímu a zamedziť šíreniu pandémie. Cestujte po svete a likvidujte zárodky epidémie, zakladajte výskumné stanice a nachádzajte lieky. Čas sa kráti a osud ľudstva je vo vašich rukách. V Pandemicu víťazí iba zohraný tím.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
42,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Nová revidovaná anglická verzia skvelej kooperatívnej hry Pandemic.

Svetom sa nepríjemne rýchlo šíria štyri choroby - SARS, Cholera, Antrax a Týfus. Šírenie sa mení v epidémiu. Prepuká pandémia. Iba tím niekoľkých špičkových odborníkov môže zachrániť planétu.
Hra Pandemic predstavuje neotrelý herný mechanizmus, keď hráči v koži odborníkov musia spolupracovať, aby porazili hru samotnú.

Či už sa stanete výskumníkom, vedcom, operačným expertom, medikom alebo dispečérom, úloha ostáva. Musíte využiť svoje špeciálne vlastnosti v prospech tímu a zamedziť šíreniu pandémie. Cestujte po svete a likvidujte zárodky epidémie, zakladajte výskumné stanice a nachádzajte lieky. Čas sa kráti a osud ľudstva je vo vašich rukách. V Pandemicu víťazí iba zohraný tím.

Obsah hry:

5 figúriek, 6 výskumných staníc, hrací plán, 6 značiek, 96 kociek chorôb, 59 kariet hráčov, 48 kariet infekcií, 5 kartičiek rolí, 4 prehľadové kartičky

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matt Leacock
Rok vydania:
2013
Hodnotenie hry
stefan
3.12.2013
Skvelá hra s atmosférou sci-fi. Svet zamorily 4 choroby a 4 hráči musia spojiť svoj um, aby vynašli včas vakcíny. Buď vyhrajú hráči ako tím, alebo hra- kamaráti sa takto nikdy nerozvadia. Je niekoľko spôsobov ako hru prehrať ale iba jediný ako ju vyhrať. Choroby sa šíria vždy inak a epidémie prepukajú v iných mestách. Hra je pre 4 no obsahuje 7 postáv, preto je širšia škála kombinácii vlastnosí postáv-hrdinov. Síce je pre 4 hráčov, hrať ju môže kludne aj 6 ludí- pretože je o predvídaní, kalkulovaní a premýšlaní.. potom ti je už fakt jedno kto pohne tým pinčlíkom na hracej doske. Hra- vraj33€. Zadosťučinenie pri víťazstve na najvyššej obtiažnosti- na nezaplatenie ;)
1 Hodnotenie
Herné rozšírenia
Pandemic: State of Emergency
skladom, odosielame čo najskôr
36,99 €
Pandemic - In the Lab
skladom, odosielame čo najskôr
42,99 €
Pandemic - On the Brink (Nové hrozby)
skladom, odosielame čo najskôr
33,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje