Panství hrůzy: Svatyně soumraku (rozš.)
V honosne zdobenom sídle lóže Strieborného súmraku sa stretávali najvplyvnejší občania Arkhamu, aby tu uzatvárali obchodné aliancie, plánovali prehliadky a pripravovali politické lobby. V tajnosti, tak aby ich nikto nevidel, tu ale vykonávali aj podivné rituály, o účele ktorých sa dá iba špekulovať. Nešťastníci, ktorým sa podarilo odhaliť túto desivú skutočnosť, bez stopy zmizli.  Rozšírenie Svatyně soumraku prináša dva nové scenáre venované tématike rádu Strieborného súmraku. V jednom scenári musia vyšetrovatelia odhaliť zlovestné spiknutie maskované za každoročnú prehliadku, ktorej usporiadateľom je práve tento slávny rád. V druhom scenári musia vyšetrovatelia nájsť spôsob ako uniknúť samotnej lóži a dostať spoluväzňa do bezpečia. Súčasťou tohoto rozšírenia sú aj noví vyšetrovatelia, nové kúzla a predmety, ktoré majú pomôcť pri vyšetrovaní a nakoniec aj nová hrozba v podobe spektrálnych prízrakov.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V honosne zdobenom sídle lóže Strieborného súmraku sa stretávali najvplyvnejší občania Arkhamu, aby tu uzatvárali obchodné aliancie, plánovali prehliadky a pripravovali politické lobby. V tajnosti, tak aby ich nikto nevidel, tu ale vykonávali aj podivné rituály, o účele ktorých sa dá iba špekulovať. Nešťastníci, ktorým sa podarilo odhaliť túto desivú skutočnosť, bez stopy zmizli. 

Rozšírenie Svatyně soumraku prináša dva nové scenáre venované tématike rádu Strieborného súmraku. V jednom scenári musia vyšetrovatelia odhaliť zlovestné spiknutie maskované za každoročnú prehliadku, ktorej usporiadateľom je práve tento slávny rád. V druhom scenári musia vyšetrovatelia nájsť spôsob ako uniknúť samotnej lóži a dostať spoluväzňa do bezpečia. Súčasťou tohoto rozšírenia sú aj noví vyšetrovatelia, nové kúzla a predmety, ktoré majú pomôcť pri vyšetrovaní a nakoniec aj nová hrozba v podobe spektrálnych prízrakov.

 

Obsah hry:

1 pravidlá, 5 mapových dielikov, 2 karty a plastové figúrky vyšetrovateľov, 2 žetóny a plastové figúrky príšer, 10 kariet bežných predmetov, 6 kariet unoikátnych predmetov, 10 kariet kúziel, 7 kariet podmienok, 2 karty zranení, 2 karty strachu, 20 žetónov zadržania, 10 žetónov osôb, 7 žetónov stop, 2 žetóny stien,

 

 

 

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje