Papá Winchester
Papá Winchester je rodinná hra z prostredia Divokého západu, v ktorej sa snažíte získať pozíciu novej hlavy klanu Winchesterovcov. Budete dražit pozemky, plniť verejné a tajné úlohy, a skrátka urobíte čokoľvek, aby ste zvíťazili. Starý Papá Winchester otrčil kopytá. Áno, ten starý zazobaný Winchester, kráľ vydriduchov a podvodníkov. Posledným želaním umierajúceho lišiaka bolo, aby si nahromadené majetky a pozemky rozdelilo jeho potomstvo. Najbohatší z nich sa má podľa závetu stať novou hlavou rodiny. Najdôležitejšie pre neho koniec koncov vždy bolo, aby peniaze zostaly v rodine. Papá myslel na všetko, a preto vám zanechal prehľad svojho majetku. Zišli ste sa nad mapou jeho pozemkov, a nastáva boj o ukoristenie čo najväčšieho kúska koláča z majetku vášho milovaného, čerstvo zosnulého Papá!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Papá Winchester je rodinná hra z prostredia Divokého západu, v ktorej sa snažíte získať pozíciu novej hlavy klanu Winchesterovcov. Budete dražit pozemky, plniť verejné a tajné úlohy, a skrátka urobíte čokoľvek, aby ste zvíťazili.

Starý Papá Winchester otrčil kopytá. Áno, ten starý zazobaný Winchester, kráľ vydriduchov a podvodníkov. Posledným želaním umierajúceho lišiaka bolo, aby si nahromadené majetky a pozemky rozdelilo jeho potomstvo. Najbohatší z nich sa má podľa závetu stať novou hlavou rodiny. Najdôležitejšie pre neho koniec koncov vždy bolo, aby peniaze zostaly v rodine.

Papá myslel na všetko, a preto vám zanechal prehľad svojho majetku. Zišli ste sa nad mapou jeho pozemkov, a nastáva boj o ukoristenie čo najväčšieho kúska koláča z majetku vášho milovaného, čerstvo zosnulého Papá!

Obsah hry:

110 bankoviek
50 žetónov klobúkov v 5 farbách
5 žetónov súboja
19 žetónov pozemkov
19 bonusových žetónov
10 kariet spoločných cieľov
3 karty ranču
2 karty prestrelky
1 žetón začínajúceho hráča
1 lokomotiva
1 loď
1 žetón prebiehajúcej dražby

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jérémy Pinget
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje