Parky - Na cestách
V nádhernej, samostatne hrateľnej verzii Parky - Na cestách, zo série Parky, sa 2-4 hráči vyberú na túru po najikonickejších prírodných miestach naprieč Spojenými štátmi. Na Vašej prechádzke po turistických chodníčkoch uprostred divočiny budete zbierať všemožné kamienky, plody a listy, fotiť krásy krajiny a stretávať divú zver, aby ste získali rôzne bonusy. Nadobudnuté zdroje môžete na Vašej ceste vymeniť za odznaky divočiny, ktoré vám pomôžu na Vašej spiatočnej ceste. Keď dorazíte na koniec chodníka, divočinu zahalí súmrak. Chodníky vtedy poskytujú intenzívnejšie zážitky a akcie, na tie však nemusíte mať dosť času. Po úplnom západe slnka odohráte posledné kolo hry. Na cesty vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov z nazbieraných odznakov, pozorovaní vtáctva a nasnímaných fotografií.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
17,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V nádhernej, samostatne hrateľnej verzii Parky - Na cestách, zo série Parky, sa 2-4 hráči vyberú na túru po najikonickejších prírodných miestach naprieč Spojenými štátmi.

Na Vašej prechádzke po turistických chodníčkoch uprostred divočiny budete zbierať všemožné kamienky, plody a listy, fotiť krásy krajiny a stretávať divú zver, aby ste získali rôzne bonusy. Nadobudnuté zdroje môžete na Vašej ceste vymeniť za odznaky divočiny, ktoré vám pomôžu na Vašej spiatočnej ceste.

Keď dorazíte na koniec chodníka, divočinu zahalí súmrak. Chodníky vtedy poskytujú intenzívnejšie zážitky a akcie, na tie však nemusíte mať dosť času. Po úplnom západe slnka odohráte posledné kolo hry. Na cesty vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov z nazbieraných odznakov, pozorovaní vtáctva a nasnímaných fotografií.

Obsah hry:

4 figúrky turistov
7 doštičiek chodníkov
42 kariet odznakov
34 kariet fotografií
45 žetónov surovín
7 ďalších žetónov
kocka divokej zvery
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Henry Audubon
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje