Pathfinder Adventure Card Game: Rise of the Runelords – Base Set
Pathfinder Adventure Card Game: Rise of the Runelords - Base Set je kompletne kooperatívna strategická kartová hra s kampaňou. Hráči si vyberú svojho fantasy hrdinu napr. zlodeja, kúzelníka, bojovníka, lovca a pod. Každý hrdina má veľké množstvo schopností, ktoré reprezentuje jeho vlastný balíček. Sila schopností sú reprezentovaná kockami od 4 po 12-stennú. Hráči môžu získať spojencov, kúzla, zbrane, a iné užitočné predmety v podobe kariet. Cieľom hry je nájsť a poraziť úhlavného nepriateľa skôr ako vám vyprší čas (počet kôl). Nepriateľ je reprezentovaný svojím balíkom pascí a nepriateľmi. Vaše postavy sa stávajú silnejšie po každej hre, získavaním nových schopností a nových kariet do vášho balíčku. Pathfinder Adventure Card Game: Rise of the Runelords - Base Set je rozširujúca sa hra. Prvý set obsahuje takmer 500 kariet. Niektoré sety spestrujú hru, iné zas rozširujú počet hráčov na 5 a 6, ďalšie ponúkajú nové postavy, nové karty atď. Každé rozšírenie by malo obsahovať okolo 110 nových kariet.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
52,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pathfinder Adventure Card Game: Rise of the Runelords - Base Set je kompletne kooperatívna strategická kartová hra s kampaňou. Hráči si vyberú svojho fantasy hrdinu napr. zlodeja, kúzelníka, bojovníka, lovca a pod. Každý hrdina má veľké množstvo schopností, ktoré reprezentuje jeho vlastný balíček. Sila schopností sú reprezentovaná kockami od 4 po 12-stennú. Hráči môžu získať spojencov, kúzla, zbrane, a iné užitočné predmety v podobe kariet. Cieľom hry je nájsť a poraziť úhlavného nepriateľa skôr ako vám vyprší čas (počet kôl). Nepriateľ je reprezentovaný svojím balíkom pascí a nepriateľmi. Vaše postavy sa stávajú silnejšie po každej hre, získavaním nových schopností a nových kariet do vášho balíčku.

Pathfinder Adventure Card Game: Rise of the Runelords - Base Set je rozširujúca sa hra. Prvý set obsahuje takmer 500 kariet. Niektoré sety spestrujú hru, iné zas rozširujú počet hráčov na 5 a 6, ďalšie ponúkajú nové postavy, nové karty atď. Každé rozšírenie by malo obsahovať okolo 110 nových kariet.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ch. Brown. T. O'Connor, P. Peterson, M. Selinker,
Rok vydania:
2013
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje