Perplexus Harry Potter
Ďalšie z obľubených 3D bludísk z rodiny Perplexus, tentokrát zo sveta Harryho Pottera. Čaká na vás 70 výziev, ktoré musíte v bludisku prekonať. Vstúp do sveta Harryho Pottera a vyzvi sám seba v bludisku Perplexus Harry Potter, ktoré je tak ťažké, ako test profesorky McGonagallovej. Nakloň, zatoč a pretoč Perplexus a dostaň guľôčku zo štartu do cieľa bez pádu. Rovnako ako Harry Potter budeš čeliť mnohým prekážkam hneď, ako začneš plniť svoju úlohu. Ak gulôčka spadne, vráť sa na začiatok a skús to znova. V štýle Harryho Pottera je toto bludisko perfektnou zábavou pre fanúšikov knižiek, filmov a puzzle. Alohomora Harry Potter Perplexus. Perplexus spája všetku mágiu a zázraky zo sveta Harryho Pottera.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
29,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ďalšie z obľubených 3D bludísk z rodiny Perplexus, tentokrát zo sveta Harryho Pottera. Čaká na vás 70 výziev, ktoré musíte v bludisku prekonať.

Vstúp do sveta Harryho Pottera a vyzvi sám seba v bludisku Perplexus Harry Potter, ktoré je tak ťažké, ako test profesorky McGonagallovej. Nakloň, zatoč a pretoč Perplexus a dostaň guľôčku zo štartu do cieľa bez pádu. Rovnako ako Harry Potter budeš čeliť mnohým prekážkam hneď, ako začneš plniť svoju úlohu. Ak gulôčka spadne, vráť sa na začiatok a skús to znova. V štýle Harryho Pottera je toto bludisko perfektnou zábavou pre fanúšikov knižiek, filmov a puzzle. Alohomora Harry Potter Perplexus. Perplexus spája všetku mágiu a zázraky zo sveta Harryho Pottera.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje