Pod hvězdami
Biómy Zeme sú také krásne a rozmanité! V ideálnom prípade ich v strategickej kartovej hre Pod hvězdami uvidíte úplne všetky! Pod hvězdami, ktorá mechanizmami voľne nadväzuje na hru Hvězdáři, je ale určená pre viacerých hráčov.  V hre zbierate karty, ktoré predstavujú vaše vedecké poznámky o ôsmich rôznych biómoch (od subtropickej púšte cez savanu, tropický dažďový prales až po arktickú tundru). Hru začínate s tromi náhodnými kartami v ruke. V každom ťahu hráč umiestni jednu kartu na jedno zo siedmich políčok a vezme si karty zo susedného políčka buď do ruky alebo do svojho denníka. Aby ste z neho získali čo najviac bodov, je potrebné ho určitým spôsobom poskladať.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
17,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Biómy Zeme sú také krásne a rozmanité! V ideálnom prípade ich v strategickej kartovej hre Pod hvězdami uvidíte úplne všetky! Pod hvězdami, ktorá mechanizmami voľne nadväzuje na hru Hvězdáři, je ale určená pre viacerých hráčov. 

V hre zbierate karty, ktoré predstavujú vaše vedecké poznámky o ôsmich rôznych biómoch (od subtropickej púšte cez savanu, tropický dažďový prales až po arktickú tundru). Hru začínate s tromi náhodnými kartami v ruke. V každom ťahu hráč umiestni jednu kartu na jedno zo siedmich políčok a vezme si karty zo susedného políčka buď do ruky alebo do svojho denníka. Aby ste z neho získali čo najviac bodov, je potrebné ho určitým spôsobom poskladať.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ben Pinchback, Matt Riddle
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje