Hvězdáři
Hvězdáři sú kartová hra pre dvoch hráčov. Hráči sa stávajú pozorovateľmi nočnej oblohy a snažia sa ďalekohladom spozorovať rôzne kozmické objekty. V každom kole si hráč doberie dve karty, z ktorých jednu vyloží na svoj teleskop, a druhú do svojho denníka. Hráči sa snažia poskladať karty tak, aby im na konci hry priniesli čo najviac víťazných bodov. Na konci záleží na tom, v akej časti teleskopu sa nachadza karta a s akými kartami susedí, a tiež na tom, koľko kariet rovnakého typu vyložil hráč do svojho deníka. Hra mimo príjemnej hrateľnosti ponúka priehršť informácií o vesmírnych telesách.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
15,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hvězdáři sú kartová hra pre dvoch hráčov. Hráči sa stávajú pozorovateľmi nočnej oblohy a snažia sa ďalekohladom spozorovať rôzne kozmické objekty.

V každom kole si hráč doberie dve karty, z ktorých jednu vyloží na svoj teleskop, a druhú do svojho denníka. Hráči sa snažia poskladať karty tak, aby im na konci hry priniesli čo najviac víťazných bodov. Na konci záleží na tom, v akej časti teleskopu sa nachadza karta a s akými kartami susedí, a tiež na tom, koľko kariet rovnakého typu vyložil hráč do svojho deníka.

Hra mimo príjemnej hrateľnosti ponúka priehršť informácií o vesmírnych telesách.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ben Pinchback a Matt Riddle
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje