Pokémon 25th Anniversary Mini Tin - Snivy, Tepig, Oshawott (Unnova Region)
Krásne spracovaná plechová krabička ku 25. výročiu Pokémon fenoménu. Každá z mini plechoviek tejto edície obsahuje 2 výročné boostre (Celebrations balíčky), 1 iný booster (balíček), špeciálnu kartu s motívom Pokémonov vyobrazených na krabičke, jubilejnú kovovú mincu a kód do Pokémon Trading Card Game Online. Nadšených zberateľov poteší, že na výber máte z ôsmich variantov tohto produktu (rôzne ilustrácie Pokémonov na prednej strane krabičky). Ak sa Vám podarí pozbierať všetky druhy tejto krásnej krabičky, zložíte si tak krásny obrázok týchto Pokémonov (Bulbasaur, Charmander a Squirtle alebo Chikorita, Cyndaquil a Totodile alebo Treecko, Torchic a Mudkip alebo Turtwiga, Chimchara a Piplupa alebo Snivy, Tepig a Oshawott alebo Chespin, Fennekin a Froakie alebo Rowlet, Litten a Popplio alebo Grookey , Scorbunny a Sobble).
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
16,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Krásne spracovaná plechová krabička ku 25. výročiu Pokémon fenoménu.

Každá z mini plechoviek tejto edície obsahuje 2 výročné boostre (Celebrations balíčky), 1 iný booster (balíček), špeciálnu kartu s motívom Pokémonov vyobrazených na krabičke, jubilejnú kovovú mincu a kód do Pokémon Trading Card Game Online.

Nadšených zberateľov poteší, že na výber máte z ôsmich variantov tohto produktu (rôzne ilustrácie Pokémonov na prednej strane krabičky). Ak sa Vám podarí pozbierať všetky druhy tejto krásnej krabičky, zložíte si tak krásny obrázok týchto Pokémonov (Bulbasaur, Charmander a Squirtle alebo Chikorita, Cyndaquil a Totodile alebo Treecko, Torchic a Mudkip alebo Turtwiga, Chimchara a Piplupa alebo Snivy, Tepig a Oshawott alebo Chespin, Fennekin a Froakie alebo Rowlet, Litten a Popplio alebo Grookey , Scorbunny a Sobble).

Obsah hry:

2 boostre (balíčky) zo špeciálnej edície Celebrations
1 iný booster (balíček)
1 špeciálna ozdobná karta s Pokémonmi zobrazenými na krabičke
1 špeciálna jubilejná kovová minca

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje