Pokémon - ako mať radosť z novej edície

Rebel Clash - nová edícia Pokémonov sa blíži a pokémoní fanúšikovia vyhliadajú prvú možnosť zahrať sa s novými kartami. Ako ale, keď herne sú zavreté?!

Dobrou správou je, že vďaka rozhodnutiu Pokémon Company smieme spraviť výnimku :) Prerelease, ktorý znamená skvelú príležitosť zahrať sa s novými kartičkami a pootvárať boostre edície po prvýkrát, je za normálnych okolností sviatkom, pri ktorom sa hráči stretnú na turnaji v herni - turnaji s priateľskou, skoro rodinnou atmosférou.

Pokemon prerelease iHRYsko

No a tú rodinnosť tentokrát ešte viac podporíme :p

Prerelease si totiž môžeme spraviť v rodinách. V iHRYsku sme pre vás pripravili 3 druhy špeciálnych bundlov. To aby ste dostali aj obvyklé boostre navyše. Sadu 1 prerelease krabičky s tromi boostrami (Sólo), sadu 2 prerelease krabičiek so šiestimi boostrami a k tomu 100 energiami (Duel... pre dvoch) a veľkú verziu so 4 prerelease krabičkami a až 13 boostrami (ten jeden extra si otvorí rodinný víťaz) a 200 energiami k tomu (Family sada).

Osobne sa po tieto bundle budete môcť zastaviť v bratislavskom výdajnom okienku iHRYska už v sobotu 18.4. (ak nám teda stihnú doputovať na sklad, dáme o tom vedieť).

Posielať ich budeme hned v pondelok 20.4., takže šťastlivci si už v utorok otvoria nové karty.

Doma odporúčame zopakovať herňový zážitok. Každý hráč si v krabičke nájde predpripravený 22 kartový balíček so špeciálnou kartou a k tomu 4 boostre. Otvorte ich, potešte sa nimi (prípadne si otvorte aj tie 3 prémiové pre lepšiu skladbu balíčkov) a nájdenými kartami a kartami energií doplňte a zostavte svoj 40 kartový herný balík. Tradááá, môžete začať hrať.

A dajte nám vedieť, pošlite foto či správičku, potešíme sa a radi z nich zostavíme koláž tohoto netradičného Pokémon prereleasu.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje