Pokémon - ako mať radosť z novej edície

Scarlet & Violet - nová edícia Pokémonov sa blíži a pokémoní fanúšikovia vyhliadajú prvú možnosť zahrať sa s novými kartami. Zoznámte sa s akciou "prerelease".

Prerelease znamená skvelú príležitosť zahrať sa s novými kartičkami a pootvárať boostre edície po prvýkrát, je sviatkom, pri ktorom sa hráči stretnú na turnaji v herni - turnaji s priateľskou, skoro rodinnou atmosférou. A ešte aj za výhodných podmienok.

Pokemon prerelease iHRYsko

Najprv pár riadkov o prerelease, nižšie si môžete prečítať viac o termínoch a systéme podujatí.

Čo to teda ten prerelease je?
Možnosť, ako zažiť novú edíciu týždne predtým, ako sa dostane do obchodov. Prvýkrát si pozrieme nové kartičky a to ešte naozaj zábavným spôsobom. Nie je to totiž iba o otváraní nových boostrov, ale hneď si s nimi aj zahráme. Každý hráč dostane krabičku, v ktorej sú 4 boostre, špeciálna promo kartička a 22 kartový predpripravený balíček. Ten doplníte kartami zo svojich boostrov, pridáte energie a spravíte 40 kartový balík s ktorým budete bojovať v turnaji. Ak sa bojíte, že nebudete vedieť poskladať balíček - nemajte strach. Naši pokémoní profesori sa o vás postarajú. Pomôžu vám poskladať balíček, vysvetlia čo kartičky robia a vám stačí už iba využiť vaše trénerské schopnosti na porazenie súpera. No a po odohraní turnaja dostane každý účastník ešte ďalšie 3 boostre, ktoré si môže otvoriť... a tešiť sa z kopy nových kariet.

Podujatie je vhodné pre začiatočníkov (akurát treba poznať pravidlá samotnej hry - tie sa môžete naučiť aj v iHRYsku počas utorkov a stried, keď máme pokémonskú školu), ale aj pre skúsených hráčov. Trvá tak tri hodinky.

Tentokrát budú 4 možnosti, kedy prísť:

Sobota 18. marca 10.00
Sobota 18. marca 14.00

Sobota 25. marca 10.00
Sobota 25. marca 14.00

Formát: Sealed Deck
Štartovné: 30€ (na poobedňajšie turnaje je špeciálna cena 20€ ak ste sa zúčastnili aj tých doobeňajších = za dva turnaje a najmenej 14 boostrov a ďalšie pekné veci zaplatíte 50€)
Registrácia: polhodinu pred začiatkom turnaja
Hrať sa bude v našej novej predajni a herni v nákupnom centre VIVO! Nájdete nás pri malej rotunde pod kinom.
Hrá sa na 4 odmeny a na 2 víťazné hry.
Navyše okrem 3 boostrov pre každého po odohraní turnaja budú odmenení aj víťazi a hráči v každej vekovej kategórii, ktorí budú mať aspoň 2 výhry. Každý z nich získa ešte 2 ďalšie boostre ako odmenu.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje