Pokémon Astral Radiance Build & Battle Stadium
Pripravte sa na súboj, víta vás ďalší Pokémon štadión!  V tejto krabičke sa schováva všetko čo potrebujú dvaja nadšení hráči na jedinečný zážitok so stavby balíčka a kartového duelu. Každý Build & Battle Stadium set obsahuje 4 Astral Radiance boostre, 121 kariet energií, 6 kociek na počítanie zranení, 1 hádzaciu mincu, 2 žetóny kondícií, odkladaciu krabičku, kód na online verziu tohto produktu v Pokémon TCG, ale hlavne dva Build & Battle boxy, z ktorých každý obsahuje ďalšie 4 booster packy a 40-kartový balíček s exkluzívnou foil kartou (1 zo 4 variant). Tieto balíčky sú pripravené na hru, ale hráči si ich môžu vylepšovať kartami z boostrov a trénovať sa tak v stavaní a vylepšovaní hracích balíkov. Produkt odporúčame hlavne pre hráčov, ktorí by si radi vyskúšali budovanie vlastných balíčkov. Set Astral Radiance so sebou prináša vzácnejších a silnejších Radiant pokémonov a nové supporter karty z "Trainer Gallery".  
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

69,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pripravte sa na súboj, víta vás ďalší Pokémon štadión! 

V tejto krabičke sa schováva všetko čo potrebujú dvaja nadšení hráči na jedinečný zážitok so stavby balíčka a kartového duelu. Každý Build & Battle Stadium set obsahuje 4 Astral Radiance boostre, 121 kariet energií, 6 kociek na počítanie zranení, 1 hádzaciu mincu, 2 žetóny kondícií, odkladaciu krabičku, kód na online verziu tohto produktu v Pokémon TCG, ale hlavne dva Build & Battle boxy, z ktorých každý obsahuje ďalšie 4 booster packy a 40-kartový balíček s exkluzívnou foil kartou (1 zo 4 variant). Tieto balíčky sú pripravené na hru, ale hráči si ich môžu vylepšovať kartami z boostrov a trénovať sa tak v stavaní a vylepšovaní hracích balíkov. Produkt odporúčame hlavne pre hráčov, ktorí by si radi vyskúšali budovanie vlastných balíčkov. Set Astral Radiance so sebou prináša vzácnejších a silnejších Radiant pokémonov a nové supporter karty z "Trainer Gallery".

 

Obsah hry:

2 Build & Battle boxy (každý obsahuje 40 kartový balíček pripravený na hru)
jednu zo štyroch variant foilovej promo karty, 4 Astral Radiance boostre 
4 extra Astral Radiance boostre (spolu je v balení 12 boostrov)
121 kariet energií
6 počítadiel zranení/kociek
1 hádzacia minca
2 žetóny kondícií
odkladacia zberateľská krabička
pravidlá (po anglicky)
kód pre Pokémon Online TCG verziu tohto produktu

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje