Pokémon Brilliant Stars Build & Battle Stadium
Pripravte sa na súboj, víta vás Pokémon štadión!  V tejto krabičke sa schováva všetko čo potrebujú dvaja nadšení hráči na jedinečný zážitok so stavby balíčka a kartového duelu. Každý Build & Battle Stadium set obsahuje 4 Brilliant Stars boostre, 121 kariet energií, 6 kociek na počítanie zranení, 1 hádzaciu mincu, 2 žetóny kondícií, odkladaciu krabičku, kód na online verziu tohto produktu v Pokémon Online TCG, ale hlavne dva Build & Battle boxy, z ktorých každý obsahuje ďalšie 4 booster packy a 40-kartový balíček s exkluzívnou foil kartou (1 zo 4 variant). Tieto balíčky sú pripravené na hru, ale hráči si ich môžu vylepšovať kartami z boostrov a trénovať sa tak v stavaní a vylepšovaní hracích balíkov. Produkt odporúčame hlavne pre hráčov, ktorí by si radi vyskúšali budovanie vlastných balíčkov. 
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
79,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pripravte sa na súboj, víta vás Pokémon štadión! 

V tejto krabičke sa schováva všetko čo potrebujú dvaja nadšení hráči na jedinečný zážitok so stavby balíčka a kartového duelu. Každý Build & Battle Stadium set obsahuje 4 Brilliant Stars boostre, 121 kariet energií, 6 kociek na počítanie zranení, 1 hádzaciu mincu, 2 žetóny kondícií, odkladaciu krabičku, kód na online verziu tohto produktu v Pokémon Online TCG, ale hlavne dva Build & Battle boxy, z ktorých každý obsahuje ďalšie 4 booster packy a 40-kartový balíček s exkluzívnou foil kartou (1 zo 4 variant). Tieto balíčky sú pripravené na hru, ale hráči si ich môžu vylepšovať kartami z boostrov a trénovať sa tak v stavaní a vylepšovaní hracích balíkov. Produkt odporúčame hlavne pre hráčov, ktorí by si radi vyskúšali budovanie vlastných balíčkov. 

Obsah hry:
  • 2 Build & Battle boxy. Každý obsahuje 40 kartový balíček pripravený na hru, jednu zo štyroch variant foilovej promo karty a 4 Brilliant Stars boostre 
  • 4 extra Brilliant Stars boostre (spolu je v balení 12 boostrov)
  • 121 kariet energií
  • 6 počítadiel zranení/kociek
  • 1 hádzacia minca
  • 2 žetóny kondícií
  • odkladacia zberateľská krabička
  • pravidlá (po anglicky)
  • kód pre Pokémon Online TCG verziu tohto produktu
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje