Pokémon: Collector Chest Back to School 2023
Krásny kovový zberateľský kufrík obsahuje množstvo Poké-maškŕt, ktoré nenájdete v žiadnom inom produkte! Kufrík zdobia pokémoni regiónu Paldea. Na veku nájdete legendárnu dvojicu Koraidon a Miraidon, a na rube rozkošnú trojicu štartovacích pokémonov Sprigatito, Fuecoco a Quaxly! Balenie obsahuje 3 špeciálne foilové promo karty Sprigatito, Fuecoco a Quaxly, 6 Pokémon TCG balíčkov (boostrov), v ktorých môžete nájsť ďalšie krásne karty, Poké-mincu, 1 malý album s motívom Koraidon/Miraidon, 4 exkluzívne hárky samolepiek, poznámkový blok a kód pre Pokémon TCG Live. Kufrík môžete navyše použiť na praktické uskladnenie vašej Pokémon zbierky.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

36,99 €
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Krásny kovový zberateľský kufrík obsahuje množstvo Poké-maškŕt, ktoré nenájdete v žiadnom inom produkte!

Kufrík zdobia pokémoni regiónu Paldea. Na veku nájdete legendárnu dvojicu Koraidon a Miraidon, a na rube rozkošnú trojicu štartovacích pokémonov Sprigatito, Fuecoco a Quaxly!

Balenie obsahuje 3 špeciálne foilové promo karty Sprigatito, Fuecoco a Quaxly, 6 Pokémon TCG balíčkov (boostrov), v ktorých môžete nájsť ďalšie krásne karty, Poké-mincu, 1 malý album s motívom Koraidon/Miraidon, 4 exkluzívne hárky samolepiek, poznámkový blok a kód pre Pokémon TCG Live.

Kufrík môžete navyše použiť na praktické uskladnenie vašej Pokémon zbierky.

Obsah hry:

3 foilové promo karty Sprigatito, Fuecoco a Quaxly, 6 Pokémon TCG balíčkov (boostrov), vyhodnocovaciu mincu, 1 malý album s motívom Koraidon/Miraidon, 4 hárky samolepiek, 1 poznámkový blok, 1 kód pre Pokémon TCG Live

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje