Pokémon Crown Zenith Booster Pack
Pokémon edícia Crown Zenith je špeciálna edícia, ktorá je zameraná na rekapituláciu ôsmej generácie z oblasti Galar! Hrdinovia Zacian a Zamazenta získali nové schopnosti VSTAR. Celá edícia obsahuje viac ako 160 kariet, celkom nových Radiant Pokémonov - Radiant Charizard, Radiant Charjabug a Radiant Eternatus, 5 Pokémonov VMAX, 8 Pokémonov VSTAR, vrátane Zacian VSTAR a Zamazenta VSTAR, 17 Pokémonov V a 70 kariet so špeciálnym artworkom v Galarian Gallery, môžete tak objaviť Mewtwo VSTAR, Darkrai VSTAR, a Hisuian Zoroark VSTAR. Booster Pack z edície Crown Zenith obsahuje 10 náhodných kariet. Pokiaľ budete mať šťastie, narazíte aj na silných Pokémonov VMAX a VSTAR!
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
4,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pokémon edícia Crown Zenith je špeciálna edícia, ktorá je zameraná na rekapituláciu ôsmej generácie z oblasti Galar! Hrdinovia Zacian a Zamazenta získali nové schopnosti VSTAR. Celá edícia obsahuje viac ako 160 kariet, celkom nových Radiant Pokémonov - Radiant Charizard, Radiant Charjabug a Radiant Eternatus, 5 Pokémonov VMAX, 8 Pokémonov VSTAR, vrátane Zacian VSTAR a Zamazenta VSTAR, 17 Pokémonov V a 70 kariet so špeciálnym artworkom v Galarian Gallery, môžete tak objaviť Mewtwo VSTAR, Darkrai VSTAR, a Hisuian Zoroark VSTAR.

Booster Pack z edície Crown Zenith obsahuje 10 náhodných kariet. Pokiaľ budete mať šťastie, narazíte aj na silných Pokémonov VMAX a VSTAR!

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje