Drakiáda: Čas letí
Pozvite kamarátov a ponáhľajte sa na každoročnú drakiádu! Je krásne, slnko svieti, vo vzduchu cítiť nadchádzajúcu jeseň, ale hlavne vanie priaznivý vietor. Vaši draci sa jeden za druhým vznášajú k oblakom…Lenže ako dlho ich tam udržíte? Drakiáda: Čas letí je kooperatívna real-time párty hra, v ktorej sa spoločne snažíte udržať vo vzduchu drakov - šarkanov, ktorých predstavujú presýpacie hodiny.Priebeh hry je jednoduchý: vo svojom ťahu zahráte kartu, obrátite príslušné presýpacie hodiny a doberiete si novú kartu. To všetko v snahe zabrániť hodinám v úplnom presypaní.Spolupracujte so svojmi priateľmi a po zahratí všetkých kariet dosiahnite víťazstvo!Hlavne, aby žiadny šarkan nespadol… Pokiaľ už budete základnú hru dostatočne ovládať, môžete pridať niektorý z 3 modulov výziev, ktoré hra ponúka alebo napríklad všetky: - Karty búrok: Oznámite, že bude búrka, musíte ju v budúcom ťahu zahrať a potom otočiť všetky presýpacie hodiny. - Karty lietadiel: Pri dotiahnutí nesmiete túto kartu prezradiť ostatným, ale musíte ju v budúcom ťahu zahrať a oznámiť. Nikto nesmie po jej zahraní hovoriť, kým kartu neprekryje v ďalšom ťahu iná. - Karty zamotaných šnúr: Pri dotiahnutí nesmiete túto kartu prezradiť ostatným, ale musíte ju v budúcom ťahu zahrať a oznámiť. Všetci hráči pošlú jednu kartu hráčovi doľava a jednu doprava.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
20,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pozvite kamarátov a ponáhľajte sa na každoročnú drakiádu! Je krásne, slnko svieti, vo vzduchu cítiť nadchádzajúcu jeseň, ale hlavne vanie priaznivý vietor. Vaši draci sa jeden za druhým vznášajú k oblakom…
Lenže ako dlho ich tam udržíte?

Drakiáda: Čas letí je kooperatívna real-time párty hra, v ktorej sa spoločne snažíte udržať vo vzduchu drakov - šarkanov, ktorých predstavujú presýpacie hodiny.
Priebeh hry je jednoduchý: vo svojom ťahu zahráte kartu, obrátite príslušné presýpacie hodiny a doberiete si novú kartu. To všetko v snahe zabrániť hodinám v úplnom presypaní.
Spolupracujte so svojmi priateľmi a po zahratí všetkých kariet dosiahnite víťazstvo!
Hlavne, aby žiadny šarkan nespadol…

Pokiaľ už budete základnú hru dostatočne ovládať, môžete pridať niektorý z 3 modulov výziev, ktoré hra ponúka alebo napríklad všetky:

- Karty búrok: Oznámite, že bude búrka, musíte ju v budúcom ťahu zahrať a potom otočiť všetky presýpacie hodiny.

- Karty lietadiel: Pri dotiahnutí nesmiete túto kartu prezradiť ostatným, ale musíte ju v budúcom ťahu zahrať a oznámiť. Nikto nesmie po jej zahraní hovoriť, kým kartu neprekryje v ďalšom ťahu iná.

- Karty zamotaných šnúr: Pri dotiahnutí nesmiete túto kartu prezradiť ostatným, ale musíte ju v budúcom ťahu zahrať a oznámiť. Všetci hráči pošlú jednu kartu hráčovi doľava a jednu doprava.

Obsah hry:
  • 6 farebných presýpacích hodín
  • 53 kariet šarkanov
  • 12 kariet výziev
  • 2 pravidlá (české a slovenské)
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kevin Hamano
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje