Hanabi CZ (plechovka)
Pripadá vám komická predstava, že všetci hráči držia karty rubom k sebe a lícom k ostatným? Potom ste eště nehrali kooperatívnu hru Hanabi! Názov hry si autor požičal z japonského pomenovania pre ohňostroj. Práve o čo najúspešnejšie ohnivé predstavenie sa spoločne so spoluhráčmi budete snažiť. V hre je päť rôznych farieb a v každej z nich sa snažíte postupne vyskladať radu kariet v hodnote od 1 do 5. Na prvý pohľad nič tažké, až na to, že svoje karty vidíte iba z rubu a ste závislí na radách spoluhráčov. Hanabi je veľmi netradičná kooperatívna hra, v ktorej sa vám bude hodiť pamäť, logika, dobrý plán a hlavne naladenie sa  na spoločnú vlnu, aby boli nápovedy od spoluhráčov správne pochopené. Krabička naviac obsahuje aj rozšírenú verziu so šiestou farebnou sadou.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
8,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pripadá vám komická predstava, že všetci hráči držia karty rubom k sebe a lícom k ostatným? Potom ste eště nehrali kooperatívnu hru Hanabi! Názov hry si autor požičal z japonského pomenovania pre ohňostroj. Práve o čo najúspešnejšie ohnivé predstavenie sa spoločne so spoluhráčmi budete snažiť.

V hre je päť rôznych farieb a v každej z nich sa snažíte postupne vyskladať radu kariet v hodnote od 1 do 5. Na prvý pohľad nič tažké, až na to, že svoje karty vidíte iba z rubu a ste závislí na radách spoluhráčov.

Hanabi je veľmi netradičná kooperatívna hra, v ktorej sa vám bude hodiť pamäť, logika, dobrý plán a hlavne naladenie sa  na spoločnú vlnu, aby boli nápovedy od spoluhráčov správne pochopené. Krabička naviac obsahuje aj rozšírenú verziu so šiestou farebnou sadou.

Obsah hry:
  • 60 kariet
  • 12 žetónov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antoine Bauza
Rok vydania:
2016
Hodnotenie hry
zs
21.1.2018
Tato hra si zasluzi omnoho viac respektu, je fantasticka! Hravame v rodine, s kamosmi, vo dvojici, pre koho to je lahke (neverim :D ) moze si pridat rozsirenie, ktore je uz v balicku. My sme ho zatial nepouzili :D Komu je hra tazka, moze si trosku pomoct nasepkat, v ramci srandy a uspechu porazenia hry, utuzovania vztahov je vsetko mozne :) odporucam
Maťo
3.11.2017
Hanabi je super hra ako pre dvojicu, tak aj pre menšiu skupinku. Malá plechová krabička ju umožňuje mať stále so ssebou. Pravidlá sú jednoduché a ponúkajú hru hrať viacerými spôsobmi. Hrací mechanizmus je na jednotku ( svoje karty si hráč nevidí ale zato vidí kartu spoluhráčov) značne je ovplyvnená náhodou (ako veľa iných kartových hier) ale práve to ju robí veľmi zábavnou hrou, stupňovať to môže aj ak spoluhráči majú slabšiu pamäť. Uvedená veková hranica je podľa mňa reálne prisúdená (môžno by som ju posunul aj na 9 ). Zhrnutie: super hra aj pre dvoch, výhodná cena. Odporúčam pre všetkých.
mata
20.10.2017
skvelá hra na premýšľanie! :)
3 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje