Pokémon Go V Battle deck Bundle - Mewtwo V vs Melmetal V
Pokémon GO V Battle Deck Bundle - Mewtwo V vs Melmetal V obsahuje dva vyvážené 60 kartové balíčky s najlegendárnejším Pokémonom prvej generácie Mewtwo V a mýtickým Melmetalom V, pripravené na hru! Ideálny produkt pre nadšených zberateľov, či hráčov začiatočníkov, ktorí chcú so svojimi blízkymi objaviť čaro strategickej hry Pokémon Trading Card Game. Balenie obsahuje foilovú promo kartu Mewtwo V, foilovú promo kartu Melmetal V, dva predpripravené a vybalansované balíčky 60 hracích kariet, ideálne pre okamžitú hru dvoch hráčov, dve deck box (krabičky na uskladnenie balíkov), dve herné podložky, dve veľké mince, 11 dodatočných kariet na prípadné doplnenie balíčkov a počítadlá životov, ktoré budete ku hre potrebovať. V balení navyše nájdete dve Pokémon Go balíčky (boostre), v ktorých navyše môžete nájsť ďalšie krásne karty. Ďalej pravidlá hry Pokémon v anglickom jazyku, rady na vylepšenie Vášho herného balíčka v anglickom jazyku, šesť referenčných kariet, hárok samolepiek a chýbať nesmie ani kód na online verziu tohto decku do hry Pokémon TCG Online.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

Nájdite podobné hry:
44,99 €
33,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pokémon GO V Battle Deck Bundle - Mewtwo V vs Melmetal V obsahuje dva vyvážené 60 kartové balíčky s najlegendárnejším Pokémonom prvej generácie Mewtwo V a mýtickým Melmetalom V, pripravené na hru!

Ideálny produkt pre nadšených zberateľov, či hráčov začiatočníkov, ktorí chcú so svojimi blízkymi objaviť čaro strategickej hry Pokémon Trading Card Game.

Balenie obsahuje foilovú promo kartu Mewtwo V, foilovú promo kartu Melmetal V, dva predpripravené a vybalansované balíčky 60 hracích kariet, ideálne pre okamžitú hru dvoch hráčov, dve deck box (krabičky na uskladnenie balíkov), dve herné podložky, dve veľké mince, 11 dodatočných kariet na prípadné doplnenie balíčkov a počítadlá životov, ktoré budete ku hre potrebovať. V balení navyše nájdete dve Pokémon Go balíčky (boostre), v ktorých navyše môžete nájsť ďalšie krásne karty. Ďalej pravidlá hry Pokémon v anglickom jazyku, rady na vylepšenie Vášho herného balíčka v anglickom jazyku, šesť referenčných kariet, hárok samolepiek a chýbať nesmie ani kód na online verziu tohto decku do hry Pokémon TCG Online.

Obsah hry:

2 predpripravené balíčky Pokémon GO V Battle decks o 60 kartách
silné V karty - Mewtwo V a Melmetal V
11 extra kariet pre doplnenie balíčka (5 z nich je foilových)
2 Pokémon GO Boostre (balíčky)
2 herné podložky pre jedného hráča
2 veľké metalické mince
2 krabičky na balíčky
žetóny zranenia
2 sprievodca stratégiami balíčkov (deckov)
6 referenčných kariet
návod na vylepšenie balíčkov (deckov)
kód do online hry Pokémon TCG Live

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje