Pokémon: Paradox Rift Build & Battle Stadium
Pripravte sa na súboj, víta Vás Pokémon štadión! V tejto krabičke sa schováva všetko čo budú dvaja hráči potrebovať na stavbu balíčka a odohranie kartového duelu. Každý Paradox Rift Build & Battle Stadium set obsahuje 3 Paradox Rift boostre (balíčky), 121 kariet energií, 6 kociek na počítanie zranení, 1 vyhodnocovaciu mincu, 2 žetóny kondícií, odkladaciu krabičku, ale hlavne dva Build & Battle boxy, z ktorých každý obsahuje ďalšie 4 booster packy a 40-kartový balíček s exkluzívnou foil kartou (1 zo 4 variant). Tieto balíčky sú rovno pripravené na hru, hráči si ich však môžu "vylepšovať" kartami z boostrov (balíčkov) a trénovať sa tak v stavaní a vylepšovaní hracích balíkov. Produkt odporúčame hlavne pre hráčov, ktorí by si radi vyskúšali budovanie vlastných balíčkov.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

57,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pripravte sa na súboj, víta Vás Pokémon štadión!

V tejto krabičke sa schováva všetko čo budú dvaja hráči potrebovať na stavbu balíčka a odohranie kartového duelu. Každý Paradox Rift Build & Battle Stadium set obsahuje 3 Paradox Rift boostre (balíčky), 121 kariet energií, 6 kociek na počítanie zranení, 1 vyhodnocovaciu mincu, 2 žetóny kondícií, odkladaciu krabičku, ale hlavne dva Build & Battle boxy, z ktorých každý obsahuje ďalšie 4 booster packy a 40-kartový balíček s exkluzívnou foil kartou (1 zo 4 variant). Tieto balíčky sú rovno pripravené na hru, hráči si ich však môžu "vylepšovať" kartami z boostrov (balíčkov) a trénovať sa tak v stavaní a vylepšovaní hracích balíkov. Produkt odporúčame hlavne pre hráčov, ktorí by si radi vyskúšali budovanie vlastných balíčkov.

Obsah hry:

2 Build & Battle boxy (každý obsahuje 40 kartový balíček pripravený na hru)
jeden zo štyroch variantov foilovej promo karty
3 extra Paradox Rift boostre (spolu je v balení 11 boostrov)
121 kariet energií
6 počítadiel zranení/kociek
1 vyhodnocovacia minca
2 žetóny kondícií
odkladacia zberateľská krabička

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje