Pokémon prerelease podujatie

Pokémon prerelease... to je možnosť, ako si skúsiť novú edíciu týždne predtým, ako sa dostane do obchodov.

Prvýkrát si pozrieme nové kartičky a to ešte naozaj zábavným spôsobom. Nie je to totiž iba o otváraní nových boostrov, ale hneď si s nimi aj zahráme.

Každý hráč dostane krabičku, v ktorej sú 4 boostre, špeciálna promo kartička a 22 kartový predpripravený balíček. Ten doplníte kartami zo svojich boostrov, pridáte energie a spravíte 40 kartový balík s ktorým budete bojovať v turnaji. Ak sa bojíte, že nebudete vedieť poskladať balíček, nemusíte. Naši Pokémonoví profesori sa o vás postarajú. Pomôžu vám poskladať balíček, vysvetlia čo kartičky robia a vám stačí už iba využiť vaše trénerské schopnosti na porazenie súpera. No a po odohraní turnaja dostane každý účastník ešte ďalšie 3 boostre, ktoré si môže otvoriť a máme pripravené aj naozaj pekné ceny pre najlepších...

Atmosférou je toto podujatie vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, každý si príde na svoje. A aj tí, ktorí nezvíťazia, si odnášajú kopu kariet novej edície a super zážitok.

Najbližšie sa prerelease novej sady Pokémon odohrá 19. a 26. januára 2019 - pozrite si všetky potrebné detaily. Tešíme sa na vás.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje