Pokémon Scarlet & Violet Build & Battle Stadium
Pripravte sa na súboj, víta Vás Pokémon štadión! V tejto krabičke sa schováva všetko čo potrebujú dvaja hráči na stavbu balíčka a zahrania si kartového duelu. Každý Build & Battle Stadium set obsahuje 3 Scarlet & Violet boostre (balíčky), 121 kariet energií, 6 kociek na počítanie zranení, 1 hádzaciu mincu, 2 žetóny kondícií, odkladaciu krabičku, ale hlavne dva Build & Battle boxy, z ktorých každý obsahuje ďalšie 4 boostre a 40-kartový balíček s exkluzívnou foil promo kartou. Tieto balíčky sú pripravené na hru, ale hráči si ich môžu vylepšovať kartami z boostrov a trénovať sa tak v stavaní a vylepšovaní hracích balíkov. Produkt odporúčame hlavne pre hráčov, ktorí by si radi vyskúšali budovanie vlastných balíčkov. Nájdete tu tiež sprievodcu hrou a návod v angličtine.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

59,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pripravte sa na súboj, víta Vás Pokémon štadión!

V tejto krabičke sa schováva všetko čo potrebujú dvaja hráči na stavbu balíčka a zahrania si kartového duelu. Každý Build & Battle Stadium set obsahuje 3 Scarlet & Violet boostre (balíčky), 121 kariet energií, 6 kociek na počítanie zranení, 1 hádzaciu mincu, 2 žetóny kondícií, odkladaciu krabičku, ale hlavne dva Build & Battle boxy, z ktorých každý obsahuje ďalšie 4 boostre a 40-kartový balíček s exkluzívnou foil promo kartou. Tieto balíčky sú pripravené na hru, ale hráči si ich môžu vylepšovať kartami z boostrov a trénovať sa tak v stavaní a vylepšovaní hracích balíkov.

Produkt odporúčame hlavne pre hráčov, ktorí by si radi vyskúšali budovanie vlastných balíčkov.

Nájdete tu tiež sprievodcu hrou a návod v angličtine.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje