Port Royal: The Dice Game
V prístave Port Royal je živšie ako kedykoľvek predtým. Potrebujete väčšiu posádku a hlavne naozaj rýchlo! Našťastie, na rôznych ostrovoch Karibiku si môžete najať členov posádky a cestou ešte ideálne ukoristiť aj nejaké tie poklady! Otestujte svoje šťastie v kockách! Čím viac riskujete, tým viac si môžete odškrtávať na svojej hernej mape. Hoďte kockou a vyhnite sa druhej lodi rovnakej farby. Najmite si ľudí pre ich schopnosti a víťazné body. Buďte prvý, kto získa 20 bodov, alebo skúste šťastie v kole Náhla smrť. Štyri mapy zahrnuté v hre postupne pridávajú nové prvky zvyšujúce náročnosť.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20-50 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
26,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V prístave Port Royal je živšie ako kedykoľvek predtým. Potrebujete väčšiu posádku a hlavne naozaj rýchlo! Našťastie, na rôznych ostrovoch Karibiku si môžete najať členov posádky a cestou ešte ideálne ukoristiť aj nejaké tie poklady!

Otestujte svoje šťastie v kockách! Čím viac riskujete, tým viac si môžete odškrtávať na svojej hernej mape. Hoďte kockou a vyhnite sa druhej lodi rovnakej farby. Najmite si ľudí pre ich schopnosti a víťazné body. Buďte prvý, kto získa 20 bodov, alebo skúste šťastie v kole Náhla smrť. Štyri mapy zahrnuté v hre postupne pridávajú nové prvky zvyšujúce náročnosť.

Obsah hry:

2x hárky o 100 stranách so 4 rôznymi hernými mapami, 2 kocky, 6 lodí, 5 kormidiel, 10 žetónov víťazných bodov, 2 herné dosky, 1 truhlica s pokladom, 5 pier, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20-50 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alexander Pfister
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje