Pošli to dál (Telestrations CZ)
Pošli to dál! Ide o dnes už legendárnu párty hru, v ktorej sa strieda kreslenie s hádaním a prináša priehršť zábavy! Pošli to dál! je hra podobná detskej hre Tichá pošta, v ktorej si šuškáte slová, tu však namiesto šuškania kreslíte. Presýpacie hodiny hráčom nemilosrdne odrátavajú čas, ktorý majú na kresbu svojho náčrtu (podľa konkrétneho slova), ale rozhodne neobmedzujú ich kreativitu! Čas vypršal! Všetci hráči v rovnakom čase odovzdajú svoj náčrt ďalšiemu hráčovi, ktorý musí uhádnuť, čo je na ňom vlastne nakreslené. Hráči naraz odovzdajú svoj odhad - ktorý sa, dúfajme, zhoduje s pôvodným slovom ďalšiemu hráčovi, ktorý sa musí pokúsiť nakresliť slovo, ktoré vidí. A tak ďalej.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
4-8 hráčov
Jazyk hry:
30,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pošli to dál! Ide o dnes už legendárnu párty hru, v ktorej sa strieda kreslenie s hádaním a prináša priehršť zábavy! Pošli to dál! je hra podobná detskej hre Tichá pošta, v ktorej si šuškáte slová, tu však namiesto šuškania kreslíte.

Presýpacie hodiny hráčom nemilosrdne odrátavajú čas, ktorý majú na kresbu svojho náčrtu (podľa konkrétneho slova), ale rozhodne neobmedzujú ich kreativitu! Čas vypršal! Všetci hráči v rovnakom čase odovzdajú svoj náčrt ďalšiemu hráčovi, ktorý musí uhádnuť, čo je na ňom vlastne nakreslené. Hráči naraz odovzdajú svoj odhad - ktorý sa, dúfajme, zhoduje s pôvodným slovom ďalšiemu hráčovi, ktorý sa musí pokúsiť nakresliť slovo, ktoré vidí. A tak ďalej.

Obsah hry:

8 zmazateľných skicárov a fixiek
kocka
presýpacie hodiny(90 sekúnd)
2 400 slov zadaní

Parametre:
Počet hráčov:
4-8 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje