Predajne pre všetkých, herne v špeci režime

Súčasná situácia je pre mnohých naozaj náročná. Aj nás, ihrysko, stavia do neutešenej pozície - rozhodnúť, či do predajne smú ísť iba zaočkovaní, alebo aj testovaní či "prekonalisti", alebo ktokoľvek.

Rozhodli sme sa, že predajne ihryska ostanú (kým to farba semaforu a opatrenia dovolia) otvorené pre každého. O prípadnej zmene budeme samozrejme informovať. Ak vás zaujímajú naše dôvody, sú popísané nižšie. Vždy sme ochotní obslúžiť kohokoľvek aj cez okienko predajne.

Herne ihryska sú považované za hromadné podujatia, fungovať budú v rôznych režimoch počas jednotlivých dní. Opäť platí, že budeme reagovať na aktuálne dianie a informovať vás o zmenách. Pripomíname, že deti do 12 rokov sa pokladajú za očkované (pre plnenie opatrení) a teda do herne vstupovať smú kedykoľvek a sú vítané.

  pondelok utorok streda štvrtok piatok sobota
predajne ihryska otvorené pre každého otvorené pre každého otvorené pre každého otvorené pre každého otvorené pre každého otvorené pre každého
herne ihryska iba pre očkovaných iba pre očkovaných iba pre očkovaných iba pre očkovaných iba pre očkovaných iba pre očkovaných
extra podujatia informácie dodáme vždy podľa aktuálnej situácie

Samozrejmosťou pre predajne a herne sú všeobecné opatrenia - povinnosť rúšok/respirátorov, z našej strany vetranie a ošetrovanie dotykových plôch. V niektorých farbách semaforu budeme zbierať kontakty na návštevníkov (ktoré po dvoch týždňoch zmažeme), tak ako nám to je prikázané.

No a pre zvedavých čo najjednoduchšie zhrnutie našich dôvodov (keďže ako všetci pozorujeme silnú polarizáciu pri tejto téme).

V predajni sa naši zákazníci zdržujú relatívne krátku dobu, pri prekrytých horných dýchacích cestách a našej snahe o vetranie (a kvôli tomu zväčšených priestorov predajne) je riziko prenosu aspoň ako tak znižované, aj keby nás navštívil, nevediac o tom, niekto infekčný. Bez ohľadu na to, či je očkovaný. Prostredie našich predajní by preto pri kombinácii prekrytia nosa a úst, vetraní a očkovaní malo byť relatívne bezpečné (a zmenou režimu na OTP či očkovaní by sme toto bezpečie veľmi nezvyšovali).

Ak by ktokoľvek zažíval obavy, alebo sa cítil nekomfortne, veľmi radi vyjdeme pred priestor predajne a poradíme s výberom hier, prípadne vás obslúžime cez okienko (a teda neprídete do veľkého kontaktu s vnútorným prostredím).

Pri vyšších stupňoch ohrozenia budú ihryskáči usmerňovať zákazníkov (najmä čo sa týka počtu osôb v predajni), spravíme tak s úsmevom a vopred prosíme o trpezlivosť.

V herni sa naopak hráči zdržujú relatívne dlhú dobu, v rámci ktorej infekčná osoba "zaplní" svojim obláčikom výdychov priestor herne aj napriek rúšku či respirátoru (takmer nik si ich nenasadzuje tak, aby po bokoch neunikala časť výdychu). A aj pri našej snahe vetrať budú hráči vystavení prípadnej nákaze intenzívnejšie. Vzhľadom na čísla a výskum, ktorý poznáme, chceme znižovať nebezpečenstvo pre našich hostí a preto herňa bude patriť očkovaným (zmena od 18.11. po prechode do červenej farby).

Prosíme o pochopenie - hľadáme čo najlepšie fungovanie pre čo najviac z vás. Stretávame sa s rôznymi preferenciami, či až tlakmi na také či onaké smerovanie. Čo vám vieme garantovať je, že naše rozhodnutia vyplývajú z úprimného záujmu o vás a snahy spraviť to najlepšie, čo sa dá. Aj keby sme sa mýlili...

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje