Príďte sa zahrať Pokémonov do IHRYska

S blížiacou sa novou edíciou Pokémonov (Lost Origin) pre vás chystáme tri pohodové a príjemné podujatia - vhodné pre nových nadšencov pokémonských kartičiek, pre zberateľov, pre ostrieľanejších hráčov, ale aj pre tých, ktorí sa chcú hru iba naučiť.

Prvé z podujatí bude v sobotu 13.8. kedykoľvek medzi 9.30 a 17.00 v bratislavskom iHRYsku

Je naozaj univerzálne, pre každého. Väčšina programu bude priebežná, príďte kedy vám to vyhovuje. Iba "veľký" turnaj má presný začiatok.

Pre deti aj veľkáčov, ktorí chcú vymieňať a obdivovať kartičky - vytvoríme bezpečné prostredie, v ktorom postrážime férové výmeny a prípadne naučíme kde vyhľadávať hodnoty kartičiek.

Pre nováčikov, ktorí sa chcú naučiť hrať Pokémonov - po celý čas budú k dispozícii ihryskáči, ktorí vás radi posprevádzajú prvými krokmi a ukážu, ako ďalej.

Pre rodičov, ktorí nevedia kam z konopí - sami to dobre poznáme, keď Pokémonov objavili naše deti; radi sa s vami porozprávame čo s tým a ako to prežiť v zdraví a dokonca využiť na dobré veci.

Pre začiatočníkov s chuťou zahrať sa - počas celého dňa bude prebiehať možosť hrania s predkonštruovanými balíčkami (bude možné kúpiť ich za špeciálnu cenu na mieste v ihrysku), zároveň s odmenou pre hráčov za odohrané (nielen víťazné) hry.

Pre skúsenejších hráčov - turnaj začne o 10.00, vstupné bude 5 €, na víťaza čaká Radiant Eevee (celá Premium Collection) a na mnohých ďalších ďalšie ceny.

Ako každú novú edíciu aj túto budeme "spúšťať" príjemnými podujatiami, prereleasmi. Sú to turnaje pre fanúšikov Pokémonov, nováčikov, ale aj skúsených hráčov, na ktorých sa po prvýkrát môžu stretnúť s novými kartičkami:

Druhé z podujatí bude v sobotu 27. augusta od 9.30 do 14.00 v bratislavskom iHRYsku

Novú edíciu Pokémonov: Sword & Shield: Lost Origin budete môcť o dva týždne skôr, než sa zjaví na pultoch obchodov! Podujatie je vhodné aj pre nováčikov, je však dôležité poznať aspoň základy hry (tie vás radi naučíme každý utorok a stredu v našej herni).
Štartovné je 30 € (je v ňom okrem špeciálnych kartičiek 7 balíčkov, boostrov novej sady)
Registrácia: 9:30 – 10:00
Štart prereleasu: 10:00
Hrá sa na 4 odmeny a na 2 víťazné hry. Navyše okrem 3 boostrov pre každého po odohraní turnaja budú odmenení aj víťazi a hráči v každej vekovej kategórii, ktorí budú mať aspoň 2 výhry. Každý z nich získa ešte 2 ďalšie boostre ako odmenu.

A čo to vlastne ten prerelease je?
Možnosť, ako zažiť novú edíciu týždne predtým, ako sa dostane do obchodov. Prvýkrát si pozrieme nové kartičky a to ešte naozaj zábavným spôsobom. Nie je to totiž iba o otváraní nových boostrov, ale hneď si s nimi aj zahráme. Každý hráč dostane krabičku, v ktorej sú 4 boostre, špeciálna promo kartička a 22 kartový predpripravený balíček. Ten doplníte kartami zo svojich boostrov, pridáte energie a spravíte 40 kartový balík s ktorým budete bojovať v turnaji. Ak sa bojíte, že nebudete vedieť poskladať balíček - nemajte strach. Naši pokémoní profesori sa o vás postarajú. Pomôžu vám poskladať balíček, vysvetlia čo kartičky robia a vám stačí už iba využiť vaše trénerské schopnosti na porazenie súpera. No a po odohraní turnaja dostane každý účastník ešte ďalšie 3 boostre, ktoré si môže otvoriť... a tešiť sa z kopy nových kariet.

Tretie z podujatí bude v sobotu 3. septembra od 15.30 do 19.00 v bratislavskom iHRYsku

Ide o rovnaké podujatie ako predošlé, akurát o týždeň neskôr a poobede :) Áno, ak ste naozaj veľkí fanúšikovia, ste vítaní na všetkých troch podujatiach.

Pre tých, ktorí prísť z nejakého dôvodu nemôžu, budú do predaja uvoľnené všetky zvyšné prerelease balíčky hneď po druhom z prerelease turnajov.

Všetky produkty Lost Origin budú k dispozícii od 9. septembra, predobjednať si ich môžete samozrejme už teraz.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje