Príďte sa zahrať Pokémonov do iHRYska

S blížiacou sa novou edíciou Pokémonov (Silver Tempest) pre vás chystáme tri pohodové a príjemné podujatia - vhodné pre nových nadšencov pokémonských kartičiek, pre zberateľov, pre ostrieľanejších hráčov, ale aj pre tých, ktorí sa chcú hru iba naučiť.

Prvé dve podujatia budú v sobotu 29.10. a v nedeľu 30.10. od 10.30 do približne 14.00 v iHRYsku vo VIVO! Bratislava

 

Ako každú novú edíciu aj túto budeme "spúšťať" príjemnými podujatiami, prereleasmi. Sú to turnaje pre fanúšikov Pokémonov, nováčikov, ale aj skúsených hráčov, na ktorých sa po prvýkrát môžu stretnúť s novými kartičkami:

Novú edíciu Pokémonov - Sword & Shield: Silver Tempest budete môcť zažiť o dva týždne skôr, než sa zjaví na pultoch obchodov! Podujatie je vhodné aj pre nováčikov, je však dôležité poznať aspoň základy hry (tie vás radi naučíme každý utorok a stredu v našej herni).
Štartovné je 30 € (je v ňom okrem špeciálnych kartičiek 7 balíčkov, boostrov novej sady)
Registrácia: 10:30 – 11:00
Štart prereleasu: 11:00
Hrá sa na 4 odmeny a na 2 víťazné hry. Navyše okrem 3 boostrov pre každého po odohraní turnaja budú odmenení aj víťazi a hráči v každej vekovej kategórii, ktorí budú mať aspoň 2 výhry. Každý z nich získa ešte 2 ďalšie boostre ako odmenu.

A čo to vlastne ten prerelease je?
Možnosť, ako zažiť novú edíciu týždne predtým, ako sa dostane do obchodov. Prvýkrát si pozrieme nové kartičky a to ešte naozaj zábavným spôsobom. Nie je to totiž iba o otváraní nových boostrov, ale hneď si s nimi aj zahráme. Každý hráč dostane krabičku, v ktorej sú 4 boostre, špeciálna promo kartička a 22 kartový predpripravený balíček. Ten doplníte kartami zo svojich boostrov, pridáte energie a spravíte 40 kartový balík s ktorým budete bojovať v turnaji. Ak sa bojíte, že nebudete vedieť poskladať balíček - nemajte strach. Naši pokémoní profesori sa o vás postarajú. Pomôžu vám poskladať balíček, vysvetlia čo kartičky robia a vám stačí už iba využiť vaše trénerské schopnosti na porazenie súpera. No a po odohraní turnaja dostane každý účastník ešte ďalšie 3 boostre, ktoré si môže otvoriť... a tešiť sa z kopy nových kariet.

Tretie z podujatí bude v počas víkendu 5. a 6. novembra od 10.00 do 19.00 v bratislavskom iHRYsku - ako súčasť HRAtislavy

HRAtislava je najväčší festival spoločenských hier na Slovensku. Tento rok sa desiatky vydavateľov a tisíce návštevníkov stretnú v bratislavskom centre VIVO! - pripravené budú rôzne priestory a zóny. Rodinné hry, detské hry, hry pre náročných, párty hry, hlavolamy, proste pre každého niečo. A nebude chýbať ani špeciálny priestor venovaný Pokémonom.

Pre deti aj veľkáčov, ktorí chcú vymieňať a obdivovať kartičky - vytvoríme bezpečné prostredie, v ktorom postrážime férové výmeny a prípadne naučíme kde vyhľadávať hodnoty kartičiek.

Pre nováčikov, ktorí sa chcú naučiť hrať Pokémonov - po celý čas budú k dispozícii ihryskáči, ktorí vás radi posprevádzajú prvými krokmi a ukážu, ako ďalej.

Pre rodičov, ktorí nevedia kam z konopí - sami to dobre poznáme, keď Pokémonov objavili naše deti; radi sa s vami porozprávame čo s tým a ako to prežiť v zdraví a dokonca využiť na dobré veci.

Pre začiatočníkov s chuťou zahrať sa bude prebiehať možosť hrania s predkonštruovanými balíčkami.

 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje