Psí parťáci
V hre Psí parťáci sa ujmete role psích pánov. V priebehu tejto hry budete získavať nové karty, zbierať kosti a získavať krmivo pre svojich štvornohých miláčikov.  Psíky budete zachraňovať z útulku, učiť ich nové povely a starať sa o ich jedinečné vlastnosti. Cieľom hry bude zozbierať čo najviac víťazných bodov. Hra pozostáva z niekoľkých kôl. V každom kole všetci hráči odohrajú po jednom ťahu, pričom musia prostredníctvom jednej svojej karty povelu vziať karty z ponuky. Vybranú kartu povelu môžete ľubovoľne otáčať, nie však preklápať. Tento mechanizmus a ďalšie karty odlišujú túto hru od známeho Kočičího klubu.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
18,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Psí parťáci sa ujmete role psích pánov. V priebehu tejto hry budete získavať nové karty, zbierať kosti a získavať krmivo pre svojich štvornohých miláčikov. 

Psíky budete zachraňovať z útulku, učiť ich nové povely a starať sa o ich jedinečné vlastnosti. Cieľom hry bude zozbierať čo najviac víťazných bodov. Hra pozostáva z niekoľkých kôl. V každom kole všetci hráči odohrajú po jednom ťahu, pričom musia prostredníctvom jednej svojej karty povelu vziať karty z ponuky. Vybranú kartu povelu môžete ľubovoľne otáčať, nie však preklápať. Tento mechanizmus a ďalšie karty odlišujú túto hru od známeho Kočičího klubu.

Obsah hry:

122 hracích kariet
60 malých kociek jedla
16 kariet príkazov/povelov
15 kariet útulku
1 figúrka strážneho psa
1 bodovací zápisník
pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Short
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje