Ptačí napětí
V hre Ptačí napětí sa pokúsite vytvoriť podarené selfíčka vyparádeného vtáctva, ktoré sa rado fotí. Štebotavce preskakujú z drôtu na drôt, čím vytvárajú krásne kombinácie. Tejto honby za presným usporiadaním vtákov sa môže zúčastniť 2-4 hráčov. Vo svojom ťahu máte viacero možností – zobrať vtáka z okraja krabice, alebo jedného z drôtov a umiestniť ich niekam inam. Tak sa snažíte splniť kartu vášho zadania. Po splnení si doberiete ďalšiu. Druhá možnosť je získať vajíčko a vymeniť si kartu úlohy. Keď sú všetci vtáci na drôtoch, alebo sa doberie posledná kartička selfie, nastáva odlet kŕdľa a vďaka tomu sa vtáky rozletia na všetky strany a vy môžete získať ďalšie body. Hra končí, keď sú všetky drôty prázdne. Víťazí hráč s najvyšším počtom bodov. Hra ponúka aj kooperatívny variant hry.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
27,99 €
predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: predobjednávka
Predajňa BB: predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Ptačí napětí sa pokúsite vytvoriť podarené selfíčka vyparádeného vtáctva, ktoré sa rado fotí. Štebotavce preskakujú z drôtu na drôt, čím vytvárajú krásne kombinácie. Tejto honby za presným usporiadaním vtákov sa môže zúčastniť 2-4 hráčov.

Vo svojom ťahu máte viacero možností – zobrať vtáka z okraja krabice, alebo jedného z drôtov a umiestniť ich niekam inam. Tak sa snažíte splniť kartu vášho zadania. Po splnení si doberiete ďalšiu. Druhá možnosť je získať vajíčko a vymeniť si kartu úlohy.

Keď sú všetci vtáci na drôtoch, alebo sa doberie posledná kartička selfie, nastáva odlet kŕdľa a vďaka tomu sa vtáky rozletia na všetky strany a vy môžete získať ďalšie body. Hra končí, keď sú všetky drôty prázdne. Víťazí hráč s najvyšším počtom bodov.

Hra ponúka aj kooperatívny variant hry.

Obsah hry:

24 figúriek operencov
24 kariet selfíčok
20 žetónov vajíčok
6 žetónov telefónov
3 drevené telegrafné stĺpy
1 elastické lanko
1 pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Julien Prothière, Juan Rodriguez
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje