Bezva fotka
Hra Bezva Fotka z vás spraví fotografov, ktorý sa špecializujú na fotky divokej zveri v ich prirodzenom, divokom prostredí. Zabavia sa pri nej 2-4 hráči. Ide o rodinnú hru s unikátnym herným mechanizmom. Vždy si môžete vybrať z dvoch možností – získať stranu do albumu, alebo priložiť dielik ku hraciemu plánu. Keď sa vám podarí vďaka priloženiu karty odfotiť nejaké zviera (aspoň časť), alebo spravíte perfektný záber zvieraťa, získate fotku, ktorú si môžete vložiť do svojho albumu. Chcete ich vložiť na správnu stranu, aby ste získali čo najviac bodov. Popri bežných zvieratách sa môžete pokúsiť zachytiť aj yetiho, ktorého ale vždy zachytíte iba spolovice a budete potrebovať spojiť dve fotky, aby ste dokázali jeho existenciu celému svetu.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
23,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra Bezva Fotka z vás spraví fotografov, ktorý sa špecializujú na fotky divokej zveri v ich prirodzenom, divokom prostredí. Zabavia sa pri nej 2-4 hráči.

Ide o rodinnú hru s unikátnym herným mechanizmom. Vždy si môžete vybrať z dvoch možností – získať stranu do albumu, alebo priložiť dielik ku hraciemu plánu. Keď sa vám podarí vďaka priloženiu karty odfotiť nejaké zviera (aspoň časť), alebo spravíte perfektný záber zvieraťa, získate fotku, ktorú si môžete vložiť do svojho albumu. Chcete ich vložiť na správnu stranu, aby ste získali čo najviac bodov.

Popri bežných zvieratách sa môžete pokúsiť zachytiť aj yetiho, ktorého ale vždy zachytíte iba spolovice a budete potrebovať spojiť dve fotky, aby ste dokázali jeho existenciu celému svetu.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Romain Caterdjian
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje