Push-a-Monster
Príšerky sa rozutekali po príšerkovskej aréne! Tu sa môžu doberať, posmievať a biť sa s ostatnými príšerkami. Postrkujú sa a tlačia, niekdy vystrčia ostré lakte a niekedy sa dokonca navzájom pošťuchujú ostrými prštekmi. V hre Push a Monster sa hráči striedajú v tom, čo už napovedá názov hry: tlačia príšerky. Snažia sa potlačiť novú príšerku na plošinu tak, aby z nej žiadna príšerka, ktorá tam už je umiestnená, nespadla dolu. Ak však predsa len nejaká spadne, každý hráč dostane žetón s príšerkou, ktorá práve spadla, samozrejme okrem hráča, ktorý ju zhodil. Na konci hry si všetci hráči zoradia žetóny s príšerkami vedľa seba a ten, komu vznikne najdlhší rad, vyhral!
Jazyk hry:
nezávislý
27,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Príšerky sa rozutekali po príšerkovskej aréne! Tu sa môžu doberať, posmievať a biť sa s ostatnými príšerkami. Postrkujú sa a tlačia, niekdy vystrčia ostré lakte a niekedy sa dokonca navzájom pošťuchujú ostrými prštekmi.

V hre Push a Monster sa hráči striedajú v tom, čo už napovedá názov hry: tlačia príšerky. Snažia sa potlačiť novú príšerku na plošinu tak, aby z nej žiadna príšerka, ktorá tam už je umiestnená, nespadla dolu. Ak však predsa len nejaká spadne, každý hráč dostane žetón s príšerkou, ktorá práve spadla, samozrejme okrem hráča, ktorý ju zhodil. Na konci hry si všetci hráči zoradia žetóny s príšerkami vedľa seba a ten, komu vznikne najdlhší rad, vyhral!

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Wolfgang Dirscherl, Manfred Reindl
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje