Puzzle Exit - Osamelý maják (759ks)
Puzzle Exit – Osamelý maják (759 ks) sú jedinečné puzzle skombinované s únikovou hrou, čo sľubuje viac než len pôžitok zo skladania puzzle. Podarí sa vám nájsť východ z bezvýchodiskovej situácie?  Zobúdzate sa v izbe hotelu v ospalej rybárskej dedine, kde ste si chceli užiť dovolenku a zrazu počujete, že vonku hrmí a počasie je mimoriadne nepríjemné. Ale čo je najväčší problém - na prístav sa rúti loď zmietaná búrkou a blízky maják je stále tmavý. Podarí sa vám zabrániť katastrofe? Najprv musíte zložiť samotné puzzle. Obrázok, ktorý budete skladať sa však líši od predlohy na krabici vo viacerých detailoch. Skladaním tak sprístupníte symboly, šifry, zakódované čísla a nápovedy, ktoré v predlohe chýbajú! Pre úspešné pátranie je vhodné už mať čiastočne skúsenosti s podobným typom hier - obtiažnosť rébusov je 3 z päťdielnej stupnice. Súčasťou balenia je farebná brožúrka s príbehom a konečné riešenie v zalepenej obálke. Ak nebudete vedieť ako ďalej, môžete využiť nápovedu na webových stránkach, ktoré sú tam uvedené.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Puzzle Exit – Osamelý maják (759 ks) sú jedinečné puzzle skombinované s únikovou hrou, čo sľubuje viac než len pôžitok zo skladania puzzle. Podarí sa vám nájsť východ z bezvýchodiskovej situácie? 

Zobúdzate sa v izbe hotelu v ospalej rybárskej dedine, kde ste si chceli užiť dovolenku a zrazu počujete, že vonku hrmí a počasie je mimoriadne nepríjemné. Ale čo je najväčší problém - na prístav sa rúti loď zmietaná búrkou a blízky maják je stále tmavý. Podarí sa vám zabrániť katastrofe?

Najprv musíte zložiť samotné puzzle. Obrázok, ktorý budete skladať sa však líši od predlohy na krabici vo viacerých detailoch. Skladaním tak sprístupníte symboly, šifry, zakódované čísla a nápovedy, ktoré v predlohe chýbajú! Pre úspešné pátranie je vhodné už mať čiastočne skúsenosti s podobným typom hier - obtiažnosť rébusov je 3 z päťdielnej stupnice.

Súčasťou balenia je farebná brožúrka s príbehom a konečné riešenie v zalepenej obálke. Ak nebudete vedieť ako ďalej, môžete využiť nápovedu na webových stránkach, ktoré sú tam uvedené.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje