Qwirkle: Erweiterung 1
Qwirkle Erweiterung 1 obsahuje dve samostatné rozšírenia: Qwirkle Select a Qwirkle Connect. Môžete ich použiť individuálne alebo tiež obe naraz. Obidve používajú nové herné plány. Qwirkle Select pridáva nové strategické možnosti v podobe hviezdnych kameňov. Qwirkle Connect prináša nové možnosti bodovania. Qwirkle je jednoduchá abstraktná hra, ktorá je založená na bodovaní kameňov v radách a stĺpcoch. Priložený kameň sa musí vždy zhodovať práve v jednej z dvoch svojich vlastností (farba a tvar). Pri prikladaní kameňov musíte teda dávať pozor, aby sa v prípade zhodného tvaru líšila farba symbolu a v prípade zhodnej farby líšil jeho tvar. Zároveň sa snažíte prikladaním kameňov získať čo najviac bodov. Musíte teds správne odhadnuť, kedy je najlepšia chvíľa pre zahranie konkrétneho kameňa. Keď ho zahráte príliš skoro, súperi získajú bodov viac, keď budete ale príliš otáľať, môžu vás ostatní predbehnúť.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Qwirkle Erweiterung 1 obsahuje dve samostatné rozšírenia: Qwirkle Select a Qwirkle Connect. Môžete ich použiť individuálne alebo tiež obe naraz. Obidve používajú nové herné plány.

  • Qwirkle Select pridáva nové strategické možnosti v podobe hviezdnych kameňov.
  • Qwirkle Connect prináša nové možnosti bodovania.

Qwirkle je jednoduchá abstraktná hra, ktorá je založená na bodovaní kameňov v radách a stĺpcoch. Priložený kameň sa musí vždy zhodovať práve v jednej z dvoch svojich vlastností (farba a tvar). Pri prikladaní kameňov musíte teda dávať pozor, aby sa v prípade zhodného tvaru líšila farba symbolu a v prípade zhodnej farby líšil jeho tvar.

Zároveň sa snažíte prikladaním kameňov získať čo najviac bodov. Musíte teds správne odhadnuť, kedy je najlepšia chvíľa pre zahranie konkrétneho kameňa. Keď ho zahráte príliš skoro, súperi získajú bodov viac, keď budete ale príliš otáľať, môžu vás ostatní predbehnúť.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Susan McKinley Ross
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Objednáme pre Vás
23,99 €
Objednáme pre Vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje