Rainbow Knights
Rainbow Knights je rýchla a svižná "real-time" kartová hra, v ktorej sa snažíte zahrať čo najviac svojich kariet vo vopred vymedzenej hernej oblasti. Všetci hráči hrajú naraz a vykladajú karty. Tie predstavujú časti cesty, takže sa snažíte predlžovať tú svoju cestu, no nesmie sa križovať s cestou iného hráča. Akonáhle sa už nedajú do vymedzenej oblasti priložiť žiadne karty hra končí a vyhráva hráč, ktorého cesta sa skladá z najväčšieho počtu kariet. Hru si môžete sťažiť vyložením prekážok do hernej oblasti, alebo môžete hru urobiť viac taktickou a hrať ju tak, že nehráte všetci naraz ale postupne sa striedate vo vykladaní kariet a svoje ťahy tak môžete viac premyslieť.   Hra má krásny vizuál, ktorý osloví predovšetkým malé slečny milujúce jednorožcov. Je zábavná, jednoduchá a svižná, priehľadné plastové karty robia hru veľmi prehľadnou.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
5 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Rainbow Knights je rýchla a svižná "real-time" kartová hra, v ktorej sa snažíte zahrať čo najviac svojich kariet vo vopred vymedzenej hernej oblasti. Všetci hráči hrajú naraz a vykladajú karty. Tie predstavujú časti cesty, takže sa snažíte predlžovať tú svoju cestu, no nesmie sa križovať s cestou iného hráča. Akonáhle sa už nedajú do vymedzenej oblasti priložiť žiadne karty hra končí a vyhráva hráč, ktorého cesta sa skladá z najväčšieho počtu kariet. Hru si môžete sťažiť vyložením prekážok do hernej oblasti, alebo môžete hru urobiť viac taktickou a hrať ju tak, že nehráte všetci naraz ale postupne sa striedate vo vykladaní kariet a svoje ťahy tak môžete viac premyslieť.

 

Hra má krásny vizuál, ktorý osloví predovšetkým malé slečny milujúce jednorožcov. Je zábavná, jednoduchá a svižná, priehľadné plastové karty robia hru veľmi prehľadnou.

Obsah hry:
  • 110 farebných plastových kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
5 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Carl
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje