Reaction
Pristihni svojich priateľov skôr, než oni pristihnú teba! Všetci, ktorí majú radi nekonečnú zábavu a turbulentný chaos, si v hre ReACTion prídu na svoje. Stále sa meniace pravidlá sú veľkou výzvou. Primeraná dávka škodoradosti a výbuchy smiechu sú zaručené. Cieľ hry: Pristihni svojich priateľov pri porušení pravidiel skôr, než oni pristihnú teba. Každé správne stlačenie klaksónu ťa posunie o dve políčka vpred, a každé porušenie pravidiel ťa vráti o políčko späť. Ak chcete vyhrať, budete musieť dávať pekelný pozor a reagovať rýchlosťou blesku.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
15,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pristihni svojich priateľov skôr, než oni pristihnú teba!

Všetci, ktorí majú radi nekonečnú zábavu a turbulentný chaos, si v hre ReACTion prídu na svoje. Stále sa meniace pravidlá sú veľkou výzvou. Primeraná dávka škodoradosti a výbuchy smiechu sú zaručené.

Cieľ hry: Pristihni svojich priateľov pri porušení pravidiel skôr, než oni pristihnú teba. Každé správne stlačenie klaksónu ťa posunie o dve políčka vpred, a každé porušenie pravidiel ťa vráti o políčko späť. Ak chcete vyhrať, budete musieť dávať pekelný pozor a reagovať rýchlosťou blesku.

Obsah hry:
  • hracia doska
  • 1 klaksón
  • 8 hracích figúrok
  • 4 doštičky LEN-PRE-TEBA
  • 110 kariet s príkazmi
Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2013
Hodnotenie hry
Jakub Celušák
25.12.2013
Najlepšie to opíšem príkladom z našej poslednej hry: Jedna hráčka mala dodržovať osobné pravidlo na karte pred sebou, keď mala šepkať zakaždým keď sa ozve. K tomu všetkému som mal povinne hovoriť "blablabla" zakaždým keď prehovorila. Iný hráč to komentoval,a však musel zakaždým keď rozprával rozhadzovať do široka rukami, plus všetci hráči s dlhým rukávom sa museli ospravedlniť hráčom po ľavici za to, že idú potiahnuť kartu vždy keď tak mali urobiť. :D výborná alternatíva pre Activity, konečne niečo nové.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje