Riff Raff
Riff Raff je zábavná hra pre malých aj veľkých, v ktorej je vašou úlohou naložiť rôzne veci na loď. Budete k tomu ale potrebovať veľkú dávku šikovnosti, pretože loď je veľmi vratká a nakláňa sa na všetky strany.  Každý hráč ma sadu predmetov (postavu, čln, sud, truhlicu, myš atď.) a sadu kariet očíslovaných 1-10. Každý hráč si tajne vyberie jednu kartu a potom sa naraz odhalia. Potom hráč umiestni jeden zo svojich predmetov na to miesto na sťažňoch, ktoré zodpovedá číslu na jeho karte. Pokiaľ viacerí hráči zvolia rovnakú stranu na sťažňoch, tie sa môžu nakloniť a predmety môžu popadať. Ak padajú, hráči sa snažia predmaty zachytiť, tie idú preč z hry, tie, ktoré nechytia si pridajú naspäť k predmetom, ktoré treba umiestniť na loď. Kto sa prvý zbaví svojich premetov, je víťaz.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
49,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Riff Raff je zábavná hra pre malých aj veľkých, v ktorej je vašou úlohou naložiť rôzne veci na loď. Budete k tomu ale potrebovať veľkú dávku šikovnosti, pretože loď je veľmi vratká a nakláňa sa na všetky strany. 

Každý hráč ma sadu predmetov (postavu, čln, sud, truhlicu, myš atď.) a sadu kariet očíslovaných 1-10. Každý hráč si tajne vyberie jednu kartu a potom sa naraz odhalia. Potom hráč umiestni jeden zo svojich predmetov na to miesto na sťažňoch, ktoré zodpovedá číslu na jeho karte. Pokiaľ viacerí hráči zvolia rovnakú stranu na sťažňoch, tie sa môžu nakloniť a predmety môžu popadať. Ak padajú, hráči sa snažia predmaty zachytiť, tie idú preč z hry, tie, ktoré nechytia si pridajú naspäť k predmetom, ktoré treba umiestniť na loď. Kto sa prvý zbaví svojich premetov, je víťaz.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Christoph Cantzler
Rok vydania:
2012
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje