Robo Rally (2021)
Roboti z automobilovej továrne Robo Rally, ktorí ťažko pracujú na výrobnej linke na výrobu rýchlych superáut, sa rozhodli uskutočniť preteky. Počas sobotných nocí továreň ožíva divokými pretekmi so zradnými prekážkami a sabotážami. V hre Robo Rally hráči hýbu svojimi robotmi po hracej ploche, rýchlo prechádzajú chodbami, vyhýbajú sa nástrahám a snažia sa ako prvý dostať k checkpointu. Len najsilnejší robot prežije! Vstúpte do sveta šialených strojov a nebezpečných programov v hre Robo Rally. Hráči ovládajú svojich robotov pomocou kariet, ktoré určujú smer, ktorým sa robot môže cez hektickú automobilovú továreň Robo Rally pohnúť. Využite stratégiu, aby ste prechytračili ostatných robotov, dávajte pozor na prekážky v továrni ako sú napríklad priemyselné lasere, obrovské jamy či pohybujúce sa pásové dopravníky. Toto novšie vylepšené vydanie sa od staršej verzie Roborally odlišuje: Každá hráč má svoj balíček s 20 kartami. Všetky balíčky sú rovnaké. Počas svojho ťahu si hráč potiahne 9 kariet z balíčka, naprogramuje 5 kariet a ostatné zahodí. Dve karty označené "Znovu" umožňujú zopakovať akciu naprogramovanú pred kartou "Znovu", jedna karta predstavuje energiu, za ktorú si môžete kúpiť rôzne možnosti. Keďže má každý hráč svoj vlastný balíček kariet, karty už nemajú svoje čísla priorít, ktoré pred tým určovali, kto sa pohne ako prvý. Teraz sa poradie určuje podľa toho, ako sú hráči vzdialení od vysielača na hracej ploche. Hráči začínajú s tromi kartami možností a piatimi energiami na ruke. Každá karta možností spotrebuje isté množstvo energie a ďalšiu kartu možností si môžu hráči kúpiť za dve energie. Hráči môžu získať energiu jej naprogramovaním, tým že prídu ako prvý do depa, alebo ak začínajú ťah v depe. Pri poškodení už hráči neprídu o jednu kartu, ale poškodenie si zamiešajú do balíčku. V hre existuje viac druhov poškodení od poškodenia laserom, cez Trójskeho koňa, vírusu, ktorý infikuje hráčov nablízku, či červa, ktorý vás prinúti rebootovať sa. Zahraním poškodenia sa ho zbavíte a odstránite ho zo svojho balíčka.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
20-120 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
43,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Roboti z automobilovej továrne Robo Rally, ktorí ťažko pracujú na výrobnej linke na výrobu rýchlych superáut, sa rozhodli uskutočniť preteky. Počas sobotných nocí továreň ožíva divokými pretekmi so zradnými prekážkami a sabotážami. V hre Robo Rally hráči hýbu svojimi robotmi po hracej ploche, rýchlo prechádzajú chodbami, vyhýbajú sa nástrahám a snažia sa ako prvý dostať k checkpointu. Len najsilnejší robot prežije!

Vstúpte do sveta šialených strojov a nebezpečných programov v hre Robo Rally. Hráči ovládajú svojich robotov pomocou kariet, ktoré určujú smer, ktorým sa robot môže cez hektickú automobilovú továreň Robo Rally pohnúť. Využite stratégiu, aby ste prechytračili ostatných robotov, dávajte pozor na prekážky v továrni ako sú napríklad priemyselné lasere, obrovské jamy či pohybujúce sa pásové dopravníky.

Toto novšie vylepšené vydanie sa od staršej verzie Roborally odlišuje:

  • Každá hráč má svoj balíček s 20 kartami. Všetky balíčky sú rovnaké. Počas svojho ťahu si hráč potiahne 9 kariet z balíčka, naprogramuje 5 kariet a ostatné zahodí. Dve karty označené "Znovu" umožňujú zopakovať akciu naprogramovanú pred kartou "Znovu", jedna karta predstavuje energiu, za ktorú si môžete kúpiť rôzne možnosti.
  • Keďže má každý hráč svoj vlastný balíček kariet, karty už nemajú svoje čísla priorít, ktoré pred tým určovali, kto sa pohne ako prvý. Teraz sa poradie určuje podľa toho, ako sú hráči vzdialení od vysielača na hracej ploche.
  • Hráči začínajú s tromi kartami možností a piatimi energiami na ruke. Každá karta možností spotrebuje isté množstvo energie a ďalšiu kartu možností si môžu hráči kúpiť za dve energie. Hráči môžu získať energiu jej naprogramovaním, tým že prídu ako prvý do depa, alebo ak začínajú ťah v depe.
  • Pri poškodení už hráči neprídu o jednu kartu, ale poškodenie si zamiešajú do balíčku. V hre existuje viac druhov poškodení od poškodenia laserom, cez Trójskeho koňa, vírusu, ktorý infikuje hráčov nablízku, či červa, ktorý vás prinúti rebootovať sa. Zahraním poškodenia sa ho zbavíte a odstránite ho zo svojho balíčka.
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
2017
Hodnotenie hry
28.6.2018
1 Hodnotenie
Herné rozšírenia
Robo Rally: Wet & Wild Expansion
skladom, odosielame čo najskôr
23,99 €
Robo Rally: Chaos & Carnage Expansion
skladom, odosielame čo najskôr
23,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje