Rokugan at War: Legend of the Five Rings LCG
Legend of the Five Rings: The Card Game je zberateľská kartová LCG (living card game) hra, ktorá rozpráva epický príbeh o boji Veľkých Klanov impéria Rokugan, vojnách, cti, hrdinstve, intrigách a sile piatich elementov. Rokugan je mýtická krajina inšpirovaná svetom feudálneho Japonska a jeho mytológie, svetom samurajov a neľútostným bojom medzi ich rodmi, svetom cti, hrdosti, ale aj intríg a zrady.  Toto rozšírenie je v angličtine a tento jazyk je na jeho hranie potrebný, preto aj popis ďalej uvádzame v anglickom jazyku: In the chaotic times ahead, with war on the tip of everyone’s tongue, the Great Clans of Rokugan will have to take stock of their resources. It’s time to raise armies, take to the court, and fight for your land. The Emerald Empire is at war, and nothing will ever be the same. Jump into the fray with Rokugan at War, the first pack of the Dominion cycle for Legend of the Five Rings: The Card Game! Rokugan at War features 60-new cards to augment your favorite decks (3 copies each of 18 different cards and 1 copy each of 6 different cards) and introduces new mechanics that place an emphasis on a player’s provinces. Whether this means starting the game with a province faceup with the new Eminent keyword or overfilling a province with the powerful new Rally ability!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
14,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Legend of the Five Rings: The Card Game je zberateľská kartová LCG (living card game) hra, ktorá rozpráva epický príbeh o boji Veľkých Klanov impéria Rokugan, vojnách, cti, hrdinstve, intrigách a sile piatich elementov. Rokugan je mýtická krajina inšpirovaná svetom feudálneho Japonska a jeho mytológie, svetom samurajov a neľútostným bojom medzi ich rodmi, svetom cti, hrdosti, ale aj intríg a zrady. 

Toto rozšírenie je v angličtine a tento jazyk je na jeho hranie potrebný, preto aj popis ďalej uvádzame v anglickom jazyku:

In the chaotic times ahead, with war on the tip of everyone’s tongue, the Great Clans of Rokugan will have to take stock of their resources. It’s time to raise armies, take to the court, and fight for your land. The Emerald Empire is at war, and nothing will ever be the same.

Jump into the fray with Rokugan at War, the first pack of the Dominion cycle for Legend of the Five Rings: The Card Game!

Rokugan at War features 60-new cards to augment your favorite decks (3 copies each of 18 different cards and 1 copy each of 6 different cards) and introduces new mechanics that place an emphasis on a player’s provinces. Whether this means starting the game with a province faceup with the new Eminent keyword or overfilling a province with the powerful new Rally ability!

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje