Rozprávkari
Rozhodni sa správne - použiješ svoje tri želania hneď alebo budeš čakať na lepšie karty? A čo dukáty, budeš si ich šetriť do konečného bodovania alebo ich použiješ na posilnenie svojho útoku? Pokús sa pozbierať čo najviac kompletných rozprávok, alebo uchmatni kartu, ktorá sa hodí spoluhráčovi. Zbieraj akčné karty a pri vhodnej príležitosti ich použi – získaj extra silu ako Svetovládny rytier alebo sprav zo súpera Ďura-truľa.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
24,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Rozhodni sa správne - použiješ svoje tri želania hneď alebo budeš čakať na lepšie karty? A čo dukáty, budeš si ich šetriť do konečného bodovania alebo ich použiješ na posilnenie svojho útoku?

Pokús sa pozbierať čo najviac kompletných rozprávok, alebo uchmatni kartu, ktorá sa hodí spoluhráčovi. Zbieraj akčné karty a pri vhodnej príležitosti ich použi – získaj extra silu ako Svetovládny rytier alebo sprav zo súpera Ďura-truľa.

Obsah hry:
  • hracia doska
  • 60 ilustrovaných kariet
  • 4 bodovacie karty
  • 10 akčných kariet
  • 12 dukátov
  • 12 žetónov želaní
  • 6 bonusových žetónov
  • pravidlá a popis hry
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matúš Teplický
Rok vydania:
2017
Hodnotenie hry
4.12.2017
Super hlavne pre deti, ilustrácie sú nádherné a hra naozaj vzbudzuje veľkú chuť zobrať knihu a oprášiť si rozprávkové klasiky :)
Majo
7.12.2017
velmi pekna hra, odporucam :)
Eva
7.12.2017
super na logiku, deti sa zabavili :)
Matus
7.12.2017
My sme sklamani z prevedenia hry. Kresby su krasne, len do kvality papiera sa mohlo viac investovat a navyse nam prisli karticky, ktore boli pokrcene/prelomene. Prvotne sklamanie.
Dano
8.12.2017
Super hra ;)
Anettka
9.12.2017
Hra je fajn, ale dufala som, ze bude tie rozpravky viac "podporovat", napriklad nejakymi potrebnymi znalostami pribehov, ale v podstate ich k tej hre vobec nepotrebuju deti poznat. Skoda!
empy
14.12.2017
lol nuda
Lenka
18.12.2017
Hra splnila moje ocakavania po vsetkych strankach. Nadherny dizajn, pekne zaujimave prevedenie a aj dobra hratelnost. Dospelym sa moze zdat spociatku jednoducha, ale treba pockat kym sa hra rozbehne a zacne boj o specificke karty (hlavne o specialne zetony). :) Pravidla sa navyse daju prisposobit a mozu hru stazit. Taktiez velmi ocenujem dokoncenie hry nacas, a nesmierne ustretovy a zodpovedny pristup od tvorcu hry (dve karticky mi prisli poskodene, ale obratom boli vymenene).
Lucy
3.1.2018
Milá hra, dokaze integrovať celu rodinu, u nas aj šesťročnú i osemrocnu i dospelých. Návod je napísaný dost komplikovane, karty mohli byt pevnejšie. Je tam aj trochu stratégie, štastia, kultúry,počítania, taky dobry mix pre zaujímavú hru.
galadriel
12.1.2018
Návod trochu je komplikovaný, ale keď sa začne hrať tak to už ide. Deti (7-9 rokov) to velmi bavi, hrame cela rodina. Je to zabava, hra netrvá dlho.
Lucia
9.9.2018
Hra je zaujímavá, pútavá, bavia sa pri nej dospelí aj deti. Po prvotnom osvojení pravidiel sa dá taktizovať. Jediné trošku otravné je neustále vykladanie kariet po ukončenom kole, ktoré zväčša čaká na obetného baránka dospeláka
11 Hodnotení
Herné rozšírenia
Rozprávkari: Rozšírenie
Skladom, odosielame ihneď
7,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje