Spící královny
Spící královny je jednoduchá kartová hra, v ktorej sa budete snažiť zobudiť kráľovné z hroznej kliatby. Kráľovné môžete prebudiť len kartou kráľa. Našťastie máte k dispozícii aj iné špeciálne karty, ktoré vám dovoľujú zahodiť karty alebo získať iné akcie.  Každá kráľovná má ale inú hodnotu, preto ich potrebujete zachrániť vždy iný počet, aby ste vyhrali! Iba udatný záchranca môže zvíťaziť!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
9,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Spící královny je jednoduchá kartová hra, v ktorej sa budete snažiť zobudiť kráľovné z hroznej kliatby. Kráľovné môžete prebudiť len kartou kráľa. Našťastie máte k dispozícii aj iné špeciálne karty, ktoré vám dovoľujú zahodiť karty alebo získať iné akcie. 

Každá kráľovná má ale inú hodnotu, preto ich potrebujete zachrániť vždy iný počet, aby ste vyhrali! Iba udatný záchranca môže zvíťaziť!

Obsah hry:
  • 79 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2016
Hodnotenie hry
Alexandra
29.11.2017
Kupili sme nahodou kdesi v zlave asi pred styrmi rokmi, nevedeli sme, co od nej cakat, ale zaujalo nas, ze ju vymyslelo iste sestrocne dievcatko, ked nemohlo vecer zaspat. Hra je vyborna, dceru neskutocne bavila, hravali sme ju najmä v obdobi, ked mala 6-9 rokov, ocenila som, ze ako prvacka si hravou formou dobre precvicila matematicke ukony, ktorym sa venovali v skole. Spiace kralovne velmi sikovne spajaju niekolko jednoduchych hernych mechanizmov a urcite nie su iba pre dievcata - dolezitymi postavami hry su aj rytieri a draci. Pozitivom je aj pekny dizajn a usporne balenie. Nas hra prijemne prekvapila, urcite ju odporucam :-)
Katuska
8.12.2017
Super hra, jednoducho odporúčam....určite neolutujete!! Moja 7 ročná dcérka ju zbožňuje!!! A aj my dospelý!!! SUPER!!!
janette
8.1.2018
Veľmi super hrá,množstvo kombinovania drak,rytier,čarovná palička,uspávací nápoj,no jednoducho v rozprávkovej krajine.Na to,že jej autorkou je 6 ročné dievčatko palec hore. Doporučujem.
3 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje