Rubikova kocka Phantom (Special edition)
Špeciálna "fantómová" verzia jedného z najpopulárnejších hlavolamov vôbec, Rubikovej kocky! Všetky strany kocky sú v tomto prípade čierne a skutočná, ukrytá farba konkrétnych dielikov sa vám vyjaví až po dotyku, kedže jej pigment reaguje na teplo! Darček vhodný nielen pre fanúšikov a milovníkov tohto klasického hlavolamu. Snažíte sa v ňom otáčať riadkami a stĺpcami kocky tak, aby ste vytvorili jednofarebné steny. Na prvé počutie možno jednoduché, no možností ako kocku otočiť je niekoľko miliónov, ale riešenie je len jedno. Podarí sa vám vyriešiť tento obľúbený hlavolam? Formát 3x3.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
18,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Špeciálna "fantómová" verzia jedného z najpopulárnejších hlavolamov vôbec, Rubikovej kocky! Všetky strany kocky sú v tomto prípade čierne a skutočná, ukrytá farba konkrétnych dielikov sa vám vyjaví až po dotyku, kedže jej pigment reaguje na teplo!

Darček vhodný nielen pre fanúšikov a milovníkov tohto klasického hlavolamu. Snažíte sa v ňom otáčať riadkami a stĺpcami kocky tak, aby ste vytvorili jednofarebné steny. Na prvé počutie možno jednoduché, no možností ako kocku otočiť je niekoľko miliónov, ale riešenie je len jedno. Podarí sa vám vyriešiť tento obľúbený hlavolam?

Formát 3x3.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje