Rush Hour Shift
Uniknite z dopravnej špičky skôr ako váš súper a máte vyhrané. Vynikajúca logická hra Rush Hour založená na princípe posúvania hracích kameňov je teraz k dispozícii vo verzii pre dvoch hráčov.  V hre Rush Hour Shift si hráči ťahajú karty a musia zvoliť správnu stratégiu. Môže byť rozhodujúce čo vo svojom ťahu urobíte. Zablokujete súpera, alebo budete pracovať na ceste von? Aj v momente, keď máte pocit, že ste vyčistili celú svoju víťaznú cestu k cieľu, môže váš súper posunúť dielom hracej dosky a úplne zmeniť celú hru.    
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
22,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Uniknite z dopravnej špičky skôr ako váš súper a máte vyhrané. Vynikajúca logická hra Rush Hour založená na princípe posúvania hracích kameňov je teraz k dispozícii vo verzii pre dvoch hráčov. 

V hre Rush Hour Shift si hráči ťahajú karty a musia zvoliť správnu stratégiu. Môže byť rozhodujúce čo vo svojom ťahu urobíte. Zablokujete súpera, alebo budete pracovať na ceste von? Aj v momente, keď máte pocit, že ste vyčistili celú svoju víťaznú cestu k cieľu, môže váš súper posunúť dielom hracej dosky a úplne zmeniť celú hru.  

 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje