Samurai Sword: Rising Sun
Samurai Sword: Rising Sun je prvé rozšírenie ku hre Samurai Sword (Samurajský meč). Prináša 12 nových charakterov, ďalšiu kartu ronina, takže hru teraz môžu hrať až 8 hráči, ďalej 40 nových kariet vrátane nových zbraní, takže boje o moc vo feudálnom Japonsku budú ešte napínavejšie.  Samurai Sword je kartová hra založená na (mnohými hráčmi) osvedčených mechanizmoch hry Bang! (a dokonca je aj od toho istého autora). Odohráva sa vo feudálnom Japonsku. Herné princípy známe z Bangu sú však upravené a rozšírené, takže Samurai Sword je dynamická a rýchlo sa odohrávajúca hra. Vďaka novému bodovaciemu systému však v nej nedochádza v priebehu hry k eliminácii žiadneho hráča. Takže každý bojuje až do konca! Pravidlá na stránkach výrobcu.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
18,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Samurai Sword: Rising Sun je prvé rozšírenie ku hre Samurai Sword (Samurajský meč). Prináša 12 nových charakterov, ďalšiu kartu ronina, takže hru teraz môžu hrať až 8 hráči, ďalej 40 nových kariet vrátane nových zbraní, takže boje o moc vo feudálnom Japonsku budú ešte napínavejšie. 

Samurai Sword je kartová hra založená na (mnohými hráčmi) osvedčených mechanizmoch hry Bang! (a dokonca je aj od toho istého autora). Odohráva sa vo feudálnom Japonsku. Herné princípy známe z Bangu sú však upravené a rozšírené, takže Samurai Sword je dynamická a rýchlo sa odohrávajúca hra. Vďaka novému bodovaciemu systému však v nej nedochádza v priebehu hry k eliminácii žiadneho hráča. Takže každý bojuje až do konca!

Pravidlá na stránkach výrobcu.

Obsah hry:
  • 8 kariet rolí
  • 12 kariet postáv
  • 40 hracích kariet 
  • 15 bodov cti
  • 18 bodov odolnosti
  • anglické pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Emiliano Sciarra
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje