Scrabble Art Deco Tin
Anglická verzia obľúbenej a dnes už klasickej spoločenskej hry v krásnom, luxusnejšom prevedení, odkazujúcom na vizuálnu estetiku obdobia Art Deco! Tentokrát v praktickom balení v podobe štýlovej plechovky. V hre Scrabble sa hráči snažia na hracej doske vytvárať pomocou písmen z vlastnej zásoby slová. Slová musia nadväzovať na tie skôr umiestnené ako v krížovke. Podľa dĺžky a použitých písmen je slovo ohodnotené. Niektoré políčka na pláne sú naviac bodovo zvýhodnené. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
29,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Anglická verzia obľúbenej a dnes už klasickej spoločenskej hry v krásnom, luxusnejšom prevedení, odkazujúcom na vizuálnu estetiku obdobia Art Deco! Tentokrát v praktickom balení v podobe štýlovej plechovky.

V hre Scrabble sa hráči snažia na hracej doske vytvárať pomocou písmen z vlastnej zásoby slová. Slová musia nadväzovať na tie skôr umiestnené ako v krížovke. Podľa dĺžky a použitých písmen je slovo ohodnotené. Niektoré políčka na pláne sú naviac bodovo zvýhodnené. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov.

Obsah hry:

hracia doska
100 plastových písmen
4 stojany
vrecúško
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje