Scrabble Original (DE verzia)
Nemecká verzia obľúbenej a dnes už klasickej společenskej hry. Hráči sa snažia na hracej doske vytvárať pomocou písmen z vlastnej zásoby slová. Slová musia nadväzovať na tie skôr umiestnené ako v krížovke. Podľa dĺžky a použitých písmen je slovo ohodnotené. Niekteré políčka na pláne sú naviac bodovo zvýhodnené. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov. Mit Worten punkten! Seit Jahrzehnten begeistert das 1948 in Amerika erfundene Scrabble Millionen Spieler auf der ganzen Welt. Jetzt kommt der Spieleklassiker in einem völlig neuen Design. Das Spielprinzip bleibt das Gleiche: die Spieler müssen Worte bilden, Buchstaben anlegen, Wörter untereinander verbinden, und eine möglichst hohe Punktzahl erreichen. So entsteht spannender Kreuzwortspaß mit verschiedensten Wortkombinationen. Punkte sammeln mit cleveren Kreuzwortkombinationen. Für 2-4 Spieler.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
32,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Nemecká verzia obľúbenej a dnes už klasickej společenskej hry. Hráči sa snažia na hracej doske vytvárať pomocou písmen z vlastnej zásoby slová. Slová musia nadväzovať na tie skôr umiestnené ako v krížovke. Podľa dĺžky a použitých písmen je slovo ohodnotené. Niekteré políčka na pláne sú naviac bodovo zvýhodnené. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov.

Mit Worten punkten! Seit Jahrzehnten begeistert das 1948 in Amerika erfundene Scrabble Millionen Spieler auf der ganzen Welt. Jetzt kommt der Spieleklassiker in einem völlig neuen Design. Das Spielprinzip bleibt das Gleiche: die Spieler müssen Worte bilden, Buchstaben anlegen, Wörter untereinander verbinden, und eine möglichst hohe Punktzahl erreichen. So entsteht spannender Kreuzwortspaß mit verschiedensten Wortkombinationen. Punkte sammeln mit cleveren Kreuzwortkombinationen. Für 2-4 Spieler.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje