AMOS - Slovenčina v kocke
Jednoduchá slovná hra z edície AMOS vám prináša napätie, zábavu i poučenie. Umožní vám stráviť príjemné chvíle s rodinou alebo priateľmi, rozširovať si slovnú zásobu alebo sa len tak blysknúť svojimi jazykovými znalosťami. Pri hre sa snažíte zostavovať slová z písmen, ktoré padnú na kockách. Výhodou hry je, že si celú hru kľudne strčíte do vrecka, keď vyrážate na výlet. Hru je možné samozrejme veľmi dobre uplatniť i vo výuke a to už od najmenších žiakov. Môžete s nimi zábavnou formou poznávať písmenká, skladať slabiky alebo jednoduché slová. Iste vás napadnú i ďalšie možnost.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
10,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Jednoduchá slovná hra z edície AMOS vám prináša napätie, zábavu i poučenie. Umožní vám stráviť príjemné chvíle s rodinou alebo priateľmi, rozširovať si slovnú zásobu alebo sa len tak blysknúť svojimi jazykovými znalosťami.

Pri hre sa snažíte zostavovať slová z písmen, ktoré padnú na kockách. Výhodou hry je, že si celú hru kľudne strčíte do vrecka, keď vyrážate na výlet.

Hru je možné samozrejme veľmi dobre uplatniť i vo výuke a to už od najmenších žiakov. Môžete s nimi zábavnou formou poznávať písmenká, skladať slabiky alebo jednoduché slová. Iste vás napadnú i ďalšie možnost.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje