Word Bits
V šikovnej malej kartovke Word Bits si okrem rýchlosti a pozornosti precvičíte aj svoju slovnú zásobu a zahrá si ju 1 až veľa hráčov (limitovať vás môže len veľkosť stola :))! Užijete si pri nej mnoho zábavy, keď budete rozmýšľať nad správnymi slovami. Kto z vás povie ako prvý to správne slovo, zodpovedajúce zadaniu? Vždy sa vytiahne jedna karta s určitou témou a zobrazenými kockami. Vy si vyberiete ľubovoľné kocky a hodíte nimi. Následne sa všetci naraz snažia povedať slovo, ktoré zodpovedá danej kategórii a obsahuje všetky písmenká, ktoré boli hodené. Kto ako prvý nájde a povie to správne slovo, získava danú kartičku. Kto ich má na konci hry najviac, vyhráva.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
1-10 hráčov
Jazyk hry:
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V šikovnej malej kartovke Word Bits si okrem rýchlosti a pozornosti precvičíte aj svoju slovnú zásobu a zahrá si ju 1 až veľa hráčov (limitovať vás môže len veľkosť stola :))! Užijete si pri nej mnoho zábavy, keď budete rozmýšľať nad správnymi slovami. Kto z vás povie ako prvý to správne slovo, zodpovedajúce zadaniu?

Vždy sa vytiahne jedna karta s určitou témou a zobrazenými kockami. Vy si vyberiete ľubovoľné kocky a hodíte nimi. Následne sa všetci naraz snažia povedať slovo, ktoré zodpovedá danej kategórii a obsahuje všetky písmenká, ktoré boli hodené. Kto ako prvý nájde a povie to správne slovo, získava danú kartičku. Kto ich má na konci hry najviac, vyhráva.

Obsah hry:

60 kariet s kategóriami
4 kocky s kombináciami písmen
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-10 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Reiner Knizia
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje