Tik tak bum!
Rychlá slovní hra Tick Tak Bum! podporuje kreativitu, spontánnost a slovní zásobu. Společenská hra TIK TAK BUM! dokáže rozjet pořádný večírek. V ruce vám tiká bomba se speciálním časovačem, který způsobí, že bomba exploduje vždy v jiném intervale v rozmezí 10 - 60 vteřin. Nikdo tedy neví, jak dlouho bomba bude tikat, než vybuchne. Hráči hledají a vymýšlejí slova, obsahující dané slabiky, a přitom si přehazují tikající bombu. Komu bomba vybuchne v ruce, ten prohrává.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-12 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Rychlá slovní hra Tick Tak Bum! podporuje kreativitu, spontánnost a slovní zásobu.

Společenská hra TIK TAK BUM! dokáže rozjet pořádný večírek. V ruce vám tiká bomba se speciálním časovačem, který způsobí, že bomba exploduje vždy v jiném intervale v rozmezí 10 - 60 vteřin. Nikdo tedy neví, jak dlouho bomba bude tikat, než vybuchne. Hráči hledají a vymýšlejí slova, obsahující dané slabiky, a přitom si přehazují tikající bombu. Komu bomba vybuchne v ruce, ten prohrává.

Parametre:
Počet hráčov:
2-12 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Los Rodriguez
Hodnotenie hry
Marika
2.4.2012
Vyborna rýchla, jednoducha a zabavna hra. Zahrate ju kedykolvek , nepotrebuje ziadne pripravy a pravidla maximalne jednoduce. Vytiahnes karticku so slabikou hodis kockou ktora urci kde sa ma slabika v slove nachadzat (ci na zaciatku v strede alebo na konci), zapnes bombu a uz vymyslate slova a podavate si tikajucu bombu. Komu vybuchne nechava si karticku a ide sa dalej.Kto ma na konci najviac kariet prehral. Pri hre potrebujes rychle zmyslanie.
Katka
17.4.2015
Hra je nečakane zábavná, hlavne ak ju hrá väčšia partia. Nevýhodou ale je, že obsahuje obmedzený počet slabík, po pár hrách sa hráči naučia slová na každú slabiku aj bez rozmýšľania a hra prestane byť zábavná. Okrem toho obsahuje slabiky prispôsobené skôr na češtinu, niektoré z nich sa na konci slova v slovenčine nedajú vôbec použiť. Škoda že sa nedá dokúpiť nejaká rozšírená sada slabík.
Danka
28.12.2015
Hra je zábavná a rýchla, doporučujem :)
Margarétka
12.12.2016
Rýchla a zaujímavá, núti vás rýchlo rozmýšľať a občas z nás vypadnú aj smiešne slová...je dobrým pomocníkom pre školopovinné deti nakoľko určité slabiky musíte použiť buď na začiatku slova, v strede alebo na konci...:)
4 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje