Scrabble Prestige Edition
Scrabble Prestige Edition je luxusná podoba mimoriadne obľúbenej slovnej hry Scrabble. Masívna mahagónová drevená krabica obsahuje všetky komponenty, ktoré potrebujete pre ten správny zážitok. Hra obsahuje integrovaný otočný tanier, aby ste mali vo svojom ťahu vždy dokonalý prehľad o dianí na hernej doske. Vyvýšená mriežka dosky drží písmenká bezpečne na mieste, vďaka čomu sa nemusíte báť o už zložené slová. Vďaka svojim prémiovým komponentom a elegantnej povrchovej úprave je edícia Prestige klenotom každej Scrabble zbierky a ide o artefakt, ktorý je ideálnym darčekom pri akejkoľvek špeciálnej príležitosti.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
79,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Scrabble Prestige Edition je luxusná podoba mimoriadne obľúbenej slovnej hry Scrabble. Masívna mahagónová drevená krabica obsahuje všetky komponenty, ktoré potrebujete pre ten správny zážitok.

Hra obsahuje integrovaný otočný tanier, aby ste mali vo svojom ťahu vždy dokonalý prehľad o dianí na hernej doske. Vyvýšená mriežka dosky drží písmenká bezpečne na mieste, vďaka čomu sa nemusíte báť o už zložené slová. Vďaka svojim prémiovým komponentom a elegantnej povrchovej úprave je edícia Prestige klenotom každej Scrabble zbierky a ide o artefakt, ktorý je ideálnym darčekom pri akejkoľvek špeciálnej príležitosti.

Obsah hry:

otočná herná doska s 3D mriežkou, drevený box, potlačené drevené dieliky, drevená stojany, vyšívané látkové vrecúško, pravidlá, blok na zaznamenávanie skóre, ceruzka, časomiera (presýpacie hodiny)

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alfred Mosher Butts
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje